www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Neļauj pašam veikt covid testu

E. Gulbja laboratorija - Neļauj pašam veikt covid testu

Mana sūdzība aptver veidu, kā tiek veikti Covid testi stipri jutīgiem cilvēkiem. Pirms lidošanas atpakaļ uz Uk, man bija jāveic Covid tests no kura man ir stipri bail. Visur pasaulē Covid testus var veikt pats ar personu, kas parāda, kā to darīt. Man tika pateikts, ka Eiropa tādas lietas netiek atzītas, ar ko pretī pateicu-mans draugs tikko Vācija varēja izvēlēties to darīt pats. Man tik atbildēja-nu tad brauciet uz Vāciju.
Mīļie cilvēki, vai tad nu tiešām ir tik grūti pacientam pašam ļaut to testu veikt? ! Man ir bijušas bērnības traumas, kā dēļ esmu tik nervoza šajā gadījumā.

29.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (4)

G Gulbenietis 30.09.2021

Ja galvā ir tarakāni dikti daudz, sēdi mājās :D

I Indra Zile 30.09.2021

Megini iejusties cita cilveeka aadaa kaut uz mazu briitinju. Ja pasham no kkaa buutu ljoti bail un to buutu jaadara, bet pats zini, ka arii saudziigaaki veidi ir to izdariit, tik nepamatotu iemeslu deelj aarsti taa neatljauj, gan jau ka pats suudzeetos. Cilveekiem ir fobijas un to ir jaasaprot.

R RXX 01.10.2021

Jā, mēs saprotam, bet fobijas ir jārisina pie psihoterapeita, nevis laboratorijā. 🤷🏻‍♀️Acīmredzot Latvijā nav atlauts pašam bakstīties - tad mēgini iejusties māsinas ādā, kā pats(-i) sludini.

E eksperts1 01.10.2021

"Dakter, aizej kafiju padzer. Apendicītu pats izgriezīšu."

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы