LV RU
www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Lēna, nelaipna apkalpošana

E. Gulbja Laboratorija - Lēna, nelaipna apkalpošana

Vēlos izteikt neapmierinātību ar apkalpošanu Baložu ielas 28 filiālē. Pl. 8:00, kad jau ārpusē izveidojusies ap 10 cilvēku rinda, darbu uzsāk tikai viena apkalpotāja. Otra staigā apkārt, runā pa telefonu. Kad sāk apkalpot, tad attieksme skarba, nelaipna. Esmu grūtniece, gaidīju rindā 40 min, nebija skaidrs, kā īsti strādā atsevišķā pozīcija grūtniecēm un bērniem. Nezin kāpēc arī kabineta durvis vienmēr vaļā, liedzot jebkādu privātumu. Šī bija 3.reize šajā filiālē, un tieši šīs vienas "atvērto durvju" darbinieces attieksme paliek nemainīga.

L

Комментарии (7)

P Pretenzija Pretenzija 07.11.2017

Cienījamā grūtniece, es saprotu, ka Jums tas sāp, noteikti esat jauna un grūtniecēm ir sakāpināts viss, pat sīkumos. Ja, Jums ir pretenzijas, varējāt turpat uz vietas sameklēt filiāles vadītāju? Tak aiziejat kopā ar savu vīru, ja jau tāda lieta.

donna b 07.11.2017

Piedodiet, bet kadu privatumu Jums vajag? Jums jacura turklat burcinaa? (Tur ir atseviska tualete) vai vel kaut kas tamlidzigs? Esmu vairakas reizes tur bijusi, neviens tur nelur ieksaa, apmekletaji koridorii sez un stav (tas gan jau ir mazs bet nu tada telpa) un skali ari neblauj, neizsauc apmekletajus vai nekomente vinu analizes. Varbut tad varat piesieties pie Jusu ginekologes/dakteres, kas Jus suta uz laboratoriju un nenodrosina analizu nodosanu pie sevim praksee vai kabinetaa?

B BK 08.11.2017

Dažas grūtnieces paliek galīgi stulbas, kad paliek stāvokli. Tāda sajūta ka viņām visi ir parādā.

P Pretenzija Pretenzija 08.11.2017

Mēdz arī būt tā, man viena ir kaimiņos, kas par visu un visiem kas nepatīk , apņirdz, aprunā un spēlē "teātri" , kad iet garām, lai riebīgi justos otrs. Tikai es atkal nesaprotu sādas grūtnieces uzvedību, kurām vajag veidot bēbi un iznēsāt diezgan viņu labā vidē no mātes puses, bez visādiem apgānījumie no mammas puses. Jaunas laikam ne visas ir gudras...

E egle9999 19.11.2017

Es gan piekrītu sūdzībai, arī biju no rīta, un arī viena no darbiniecēm staigāja apkārt vismaz pusstundu.
Un man arī bija teikts, lai netaisītu durvis ciet, kaut arī analīžu veids man bija jāpasaka mutiski, jo nebija nosūtījums no ārsta. Neuzskatu, ka visai rindai ir jādzird, kuras analīzes gribu veikt.
Citās filiālēs nekad neko tādu neredzēju, Baložu ielā kaut kāda pavisam īpaša atteiksme pret pacientiem.

P Pretenzija Pretenzija 20.11.2017

Bet, kur ir problēma?! Grūti ar vadību sazināties, jeb no tālienes kā lupatīņā cisinātājai bļaustīties, lai gan vispirms jāsūdzās vadītjai par šādu nepompetenci!

E egle9999 20.11.2017

Dīvaini redzēt sūdzību portālā tādas frāzes kā "no tālienes kā lupatīņā cisinātājai bļaustīties". Vai tad portāls nav tam domāts?
Manā gadījumā es steidzos uz darbu, nebija laika meklēt vadību.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы