LV RU

E. Gulbja Laboratorija - Briesmīgs serviss

Šodien biju pierakstīts uz covid19 analīzēm. Pieņemšanas punkts atrodas pie brīvības ielā 366 auto stāvvietas teritorijā. Pats esmu slims ar temperatūru, klepu un visiem simptomiem (izņemot nāvi) . Pieraksts bija uz konkrētu laiku. Saprotama lieta es savu laiku gaidīju sēžot savā auto, jo pirmkārt slims un otrkārt gāž lietus.
Kad mans laiks pienācis eju uz vagoniņu, bet tur izrādās, ka jau stāv Rinda! Pacienti nāk ar pierakstu un stājas Rindā. Nekādu apstākļu gaidīšanai tur nav. Jāstāv zem klajas debess.
Ielaužoties konteinerī savā norādītajā laikā man laborante pateica, ka ar savu pierakstu es varu iet trīs mājas tālāk, un tas ir domāts, lai es varētu nostāties Rindā. Pavisam prātu izkūkojuši.
Tādās vietās rindām nav jābūt. Īpaši ņemot vērā to ka pieraksts ir uz konkrētu laiku.
Un man slimam nav jāstāv zem lietus. Nācās braukt uz mājām bez analīzes, jo šādā Rindas sistēmā es varu sev izdarīt tikai sliktāk.
Tam, kas pieļauj tādu servisu vajag ārstēt galvu.

24.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (2)

к КУ 25.07.2020

Ar temperatūru, klepu un visiem simptomiem Jums neviens nelaidis labaratorijā! Tas iz durvi ir rakstīts!

к КУ 26.07.2020

Vismaz Siguldā ta ir...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы