LV RU
www.sudzibas.lv DVC Darbnīca Slikts serviss, bojājumi

DVC Darbnīca - Slikts serviss, bojājumi

Lūdzu no veca datora, kas normāli strādāja, pārkopēt informāciju jaunā datorā, pie tam sadalīt jaunajā datorā disku divās daļās, un lūdzu vecajam datoram uztaisīt apkopi. Solīja izdarīt vienas darba dienas laikā!
Trīs dienas pēc kārtas, atbildot uz maniem zvaniem, solīja izdarīt rīt. Ceturtajā dienā pateicu, ka vairs nevaru gaidīt un paņemu datorus. Rezultātā: jaunais datora disks netika sadalīts, 230gb informācija ir iekopēta vienā diskā! Un kas ir viss sliktāk: vecajā datorā vairs nebija iespējams palaist windows sistēmu!
Nākamā darba dienā no rīta atvedu veco datoru un lūdzu salabot, lai varētu palaist windows. Ļoti lūdzu novērst šo problēmu līdz vakaram.
Diemžēl, pirms darbnīcas slēgšanas vēl nekas nebija izdarīts. Un izskatās, ka nebija darīts.
Es uzrakstīju sūdzību un lūdzu atgriezt man naudu. Man atbildēja, ka es varu rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@dvcentrs.lv
es uzrakstīju uz norādītu e-pastu un pievienoju līgumu, kvīts un sava iesnieguma kopiju, viss vienā. Pdf formātā. Man atbildēja, lai es atsūtu līgumu. Līgums gan jau bija pievienot, to arī uzrakstīju. Vairs uz e-pastu man neviens neatbildēja.

Комментарии (1)

K Kallius Amycus 24.09.2020

20 e par datu pārkopēšanu ?! spēcīgi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы