LV RU
www.sudzibas.lv Dutchrecruit Ņirgājas par cilvēkiem

РешеноDutchrecruit - Ņirgājas par cilvēkiem

Atbraucu no laukiem uz Rīgu, uz aģentūru, jo viņi uzaicināja, nezinu, kas viņiem neiepatikās manā ģīmī, bet man vienmēr Saka, ka darba vietu šobrīd nav, kad zvanu pajautāt par tikko ieliktu sludinājumu, westflex iepriekš neesmu strādājusi, citas aģentūras neprasa obligāti ierasties birojā, bet šiem ir svarīgi, ka cilvēks tērē naudu un laiku bezjēdzīgi.

Жалоба успешно разрешена София Федоровна 07.09.2020

Problēma netika atrisināta, jo viņi neuzskata strādātgribētājus par sev līdzigiem

Ещё Dutchrecruit жалобы

Комментарии (4)

⛔️ 08.09.2020

Vairs nav tie laiki, kad aģentūras piedāvās tev normālu darbu ārzemēs, tagad tikai caur paziņām, kas tur jau ilgāk strādā.

N Noboby 08.09.2020

Vispār nekad neieteiktu izmantot latviešu aģentūras lai atrastu ārzemēs darbu. Nīderlandē ir ļoti vienkārši atrast darbu, it īpaši vietējo aģentūrās kas te ir vairāk ka vajag. Ieteiktu labāk pa taisno atrast

⛔️ 09.09.2020

Indeed.nl ir vietne, kur var atrast darbu Nīderlandē. Google translate, laiks, nedaudz smadzeņu un viss kārtībā.

H Helsu 09.09.2020

Vini jau ir tikai starpnieki un pasa nl sobrid situacija ar vajadzigajiem darbiniekiem mainas loti strauji. Un tas ka tuvojas sezonas beigas ari neuzlabo situaciju atrast darbu. Ja situacija ar karantinam utt uzlabosies, tad iesaku meklet iespejas doties pelna pavasara sakuma. Pirms paris gadiem caur so agenturu devos uz nl un pa lielam viss bija labi, gan dzivosana, alga. Darbs gan bija diezgan pasmags, bet ta jau nav vinu vaina.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы