www.sudzibas.lv Draugiem.lv Profila dzēšana

Draugiem.lv - Profila dzēšana

Draugiem.lv esmu kopš 2004 gada, vienā jaukā dienā konstatēju, ka mans profils ir dzēsts. Varbūt kādam nepatiku un kāds ir sūdzējies? Esmu ko tādu dzirdējusi no pusaudžiem, ja vairāki itkā pasūdzoties, tad profils tiekot dzēsts. 10 gadus nevienam netraucēja . Tika izdzēstas visas manas bilžu galerijas. Rakstīju viņiem, neko nepanācu. Tadnu te visus brīdinu NEUZTICITIES DRAUGIEM.LV ! Neieguldiet naudiņu, nelieciet sev svarīgas fotogrāfijas, vēstulēs un dienasgrāmatā neievietojiet svarīgu informāciju, viss vienā jaukā dienā var tikt (bez iepriekšēja brīdinājuma) izdzēsts. Es ļoti par to pārdzīvoju un tāpēc izdzēsās visa mana ğimene un draugi. Izmantojiet labāk Facebook, nav dzirdēts ka tiem būtu slimība dzēst profilus un izturēties neaudzināti un rupji pret saviem klientiem .

D

Комментарии (15)

Ontūns 03.02.2015

No draugiem.lv portāla vajadzētu izdzēst visus mācīties negribošos tīņus un pārgribējušās mājsaimnieces + dažus otro jaunību sajutušos tēviņus, kuriem kopošanās vien prātā

D Dace Iepa 03.02.2015

Tas nav iepazīšanās portāls, bet daudziem līdzīgi kā e-pasts sazināšanās vietne. Gaidi kādu svarīgu atbildi, ziņu ..., bet te pēkšņi esi izdzēsts, vai bloķēts :) Kā cilvēkiem ienāk prātā kam tādam uzticēties un tad tā biežā nedarbošanās. Ieej Amerikā bibl. ātri uzrakstīt savai vecmāmiņai, bet parādās piedodiet nedarbojas. Vecmāmiņas jau citu neko neizmanto kā Draugiem.lv, sākas uztraukumi abām pusēm.

Ontūns 04.02.2015

Nu ja, vecmāmiņas jau to vien dara, kā sērfo draugiem.lv :D

zirgs_kamene 04.02.2015

jums vispar smadzenes ir?
da visiem nosplauties, ko jums tur izdzesa

ak tu nabadzin. nevaresi draugus lietot
DA TA TEV ARI VAJAG!! EJ STRADAT UN NAUDU PELNIT!!!
CIK TEV GADU?

I Ilze Dan 24.02.2015

Zirgs, spļauj vai nespļauj, bet man kā vecmāmiņai arī bija ļoti nepatīkami, ka pazuda video ar mazbērniņiem, bērniem, ... Tā ir nepatīkama visatļautība bez iepriekšēja brīdinājuma dzēst cilvēkam svarīgas lietas, kur nu vēl ņirgāties par veciem cilvēkiem un dzēst visu viņu profilu.
Neuztraucies mēs visi strādājam, bet gribas dažreiz galerijās redzēt ko mazbērni, bērni dara, ja vēl dzīvo citā valstī. Viņi aug, laiks iet un ne jau vienmēr mēs vecās omes izmantojam Skype, vai arī bērni sūtīs mums bildītes uz e-pastu, iemet galerijas un mēs vecās omes esam tik priecīgas viņus redzēt, ja dzīvē neizdodas un jādzīvo tālu vienam no otra. Žēl, ka nolaidušies tik tālu, ka pat vecās omes dzēš :(

K kots 07.09.2018

...jā ,es jau te arī uzrakstīju no savas puses...mani arī izdzēsa pēc 10 gadiem, tipa apaļi 10, pietiek, Visas manas bildes kur bija bērni, draugi utt. kaķim zem astes... nu ko vēl piebilst. Jārīkojas kaut kā savādāk lai taisnība uzvarētu.

M Marfuša 25.02.2015

nu gan jau ko iekakāji, ka izdzēsa, tāpat vien jau to nedarīja.

D Dace Sudmaliņa 27.02.2015

Marfuška kas tad pēkšņi pa 11 gadiem gadiem var, , iekakāties'', ka jāzdzēš profils ar visu kas tajā, bez iepriekšēja brīdinājuma? Visticamāk ir komentēts kādā domu biedru grupā, kādam nepatika un nolēma mācībai pasūdzēties no vairākiem viltus profiliem. Jociņš izdevās, muļķīši Draugiem.lv izdzēsa profilu :) pašai bija tā un te daudzi raksta par to

A Aigars Liepins 03.04.2016

Viens tads sudzibnieks,kurs sudzas no vairakiem profiliem ir Sandris Feldmanis..Loti rupjs un neaudzinats virietis,alkoholikis ar psihiskas dabas novirzem.

D Dace Sudmaliņa 27.02.2015

Tādu zirgkameņu dēļ arī viņi netiek sodīti. Vecam cilvēkam vienīgais saziņas līdzeklis ar ğimeni ārzemēs, vienīgais prieks vientuļajā dzīvē, bet te jaunieši nolemj paņirgāties. Kauns!

K kots 07.09.2018

Sveiki visiem draugiem.lv cietušajiem! Mani arī nesen izdzēsa...10 gadus bija viss kārtībā, saliku visas savas ģimenes un draugu bildes un video! Visi radi ,bijušie skolas un kursa biedri kā arī darba kolēģi un labi paziņas... Un te vienā saulainā rītā...atklāju ka profils izdzēsts bez brīdinājuma ...Nesaprotu iemeslu nekādi ,jo vairāk, nevaru nekādi no jauna piereģistrēties! Jau neskaitāmas reizes uzreiz pēc reģistrācijas minūtes laikā atkal parādās uzraksts profila stūrī ka esmu dzēsts lietotājs! Sviests kaut kāds...Ar tādu attieksmi un dzēšanas metodi ceru ka šis portāls drīz izputēs... Ja ir kādi jautājumi vai ieteikumi , zvanat vai rakstat 22150190

A arturs69 09.10.2018

dra

Jānis Mīkla 31.07.2019

Man esot dzēsuši profilu par to, ka man nav manas sejas profila bildē.

Manai ģimenei bija līdzīga situācija, manai visai ģimenei bija draugiem.lv profili, man un manai māsai bija pašām savi draugiem.lv profili no mūsu bērnības, mums tur bija visas mūsu bērnības bildes mūsu profilos (kuras mums nekur citur nebija saglabātas) un mums - man un manai māsai - draugiem.lv vienkārši to profilu izdzēsa tikai dēļ tā, ka mums bija zemāk par 13 toreiz, un pat bez nekādas pabrīdināšanas, vini vismaz varēja atsūtīt mūsu vecākiem uz e-pastu, ka profilus dzēsis dēļ tā, ka mums ir zem 13 jo tad mēs vismaz būtu saglabājušas tās visas mūsu bērnības bildes. Un mēs pat arī nemaz nezinājām, ka draugiem.lv mūsu profilus izdzēsa mēs tikai šodien to uzzinājām, jo es aizsūtīju draugiem.lv pieklājīgu ziņu kur pajautāju: "kas notika ar mūsu profiliem? Kāpēc visiem pārējiem no mūsu ģimenes ir? Bet tikai mums nav?" Un viņi vienkārši šodien atbildēja: "2018.gada pavasarī vairāku mēnešu garumā visu 13 gadu vecumu nesasniegušo bērnu profilā bija paziņojums, ka saistībā ar datu drošības regulu, kas stājās spēkā 2018.gada 25.maijā, vecākiem bija jāapstiprina profils, tādejādi piekrītot, ka bērns ir reģistrējies draugiem.lv. Profili, kas netika apstiprināti, tika dzēsti. Dzēstu profilu var atjaunot 90 dienu laikā no dzēšanas brīža, tik ilgi dzēstie dati tiek uzglabāti. Pēc šī perioda nekas vairs nav pieejams!" Un viņi vienkārši izdzēsa un atņēma visu, visas bērnības atmiņas mums atņēma, viņi vismaz varēja aizsūtīt mūsu vecākiem uz e-pastu, ka mūsu profili tiks dzēsti ja nebūs apstiprināti, bet nē viņi vienkārši izdzēsa un atņēma mums visu, un mums tās bildes vairs nekur nav saglabātas, draugiem.lv bija vienīgā vieta kur tās visas bildes bija saglabātas.

S sannas 31.07.2025

Šāds ziņojums un brīdinājums par profila apliecinājumu tiešām bija. Arī es to apliecināju,jo bērnam tobrīd vēl nebija 14 gadi. Bija pus gada laikā tas jānokārto. Kas jūs izbrīna, jūs tādā vecumā joprojam nepratāt lasīt? Informācija bija pieejama.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы