www.sudzibas.lv Dr. Mauriņa Vēnu klīnika Nekorekta ārsta attieksme

Dr. Mauriņa Vēnu klīnika - Nekorekta ārsta attieksme

Dr. Vīgants rets attieksmē pret pacientiem ir nekorekta. Aizvainojošim, pazemojošiem vārdiem aizskar pensionāri pārmetot par liekajiem Kg. Diemžēl pie viņa negriezāmies apspriest mammas liekos kg. Ja ārsts vēlējās norādīt, ka pensionārei ir liekie kg to varēja izdarīt ar pieklājīgiem vārdiem un rupji nepazemojot!
Ja pensionārei jāiznāk no kabineta asarām acīs, nu piedodiet, kas tas ir par ārstu!? Ja bija slikta diena tad, nevajadzēja izgāzt dusmas uz pacientes. Ieteiktu nestrādā tādā vietā, ja nespēj kontrolēt savas personīgās emocijas!
Nekad vairs mammu nevedīšu uz šo ārstniecisko iestādi un nevienam citam neieteikšu!
Pretēji ārstam, meitenes uzņemšanā bija laipnas un izpalīdzīgas.

Z

Комментарии (2)

R RXX 16.08.2021

Saprotams, nevienam nepatīk dzirdēt, ka veselības problēmas ir paša radītas, bet es gan aicinātu ieklausīties ārsta teiktajā, jo liekais svars tiešām izraisa vēnu saslimšanas, tas ir vispārzināms fakts. Bet mani vairāk interesē, kādus "pazemojošus un aizvainojošus" vārdus ārsts Jums veltīja, jeb vai vienkārši apvainojāties par skarbo patiesību?

V VN9 16.08.2021

Vai jums vispār ir kaut kāda saprašana, kā cilvēkam var rasties liekais svars? Esat dzirdējis par hipoteriozi, diabētu, sirds slimībām? Man ir 3 reizes operēts mugurkauls, kā jūs domājat man irr viegli cinīties ar lieko svaru?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы