www.sudzibas.lv DPD Tukšs nodalījums

DPD - Tukšs nodalījums

Paku 05757953699949 no Kesko Senukai Digital Uab varat saņemt līdz 07.10. Saņēmu šādu sms, bet atverot nodalījumu, tas bija tukšs! Apkalpošanas centrs protams neko nezina un pateica jāgaida pirmdiena! Kaut kā dīvaini, ka neesmu pirmais precedents! Neiesaku šo kompāniju, kā arī pati vairs neizmantošu Dpd! Kā var nezināt, kur ir palicis mans sūtījums?

02.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 05.10.2021

Labdien!

Norādām, ka sms ziņa tika nosūtīta nekorekti, tā kā sūtījums nebija reģistrējies korektajā nodalījumā. Šodien sūtījumam tiks veikta nodalījuma maiņa, pēc kuras saņemsiet sms ar korektu informāciju.

Pateicamies par sapratni un atvainojamies par sagādātajām neeŗtībām!

Ar cieņu,
DPD Latvija

Комментарии (2)

Good Intentions 02.10.2021

Es lieku likmi uz DPD. Jebkurā gadījumā atrisinās problēmu sazinoties ar kurjeru vai aplūkojot kameras. Vienīgi nāksies pagaidīt.

I Ieva Šteinalte 02.10.2021

Atrisinās, bet vai tas ir korekti pret patērētāju? Sava veida maldināšana!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы