LV RU
www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Šodien ar Dpd saņēmu preci, kas tiek ņemta uz līzingu. Vai tiešām preces saņemšanas brīdī nav atļauts pārlasīt līzinga kompānijas sastādīto līgumu, lai pārliecinātos, ka ar līguma punktiem viss ir kārtībā? Dpd kurjers apgalvoja pretēji, un, pamatojoties uz citu klientu gaidīšanu, apgalvoja, ka līgums jāparakstos bez lasīšanas!

08.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (5)

Ventilators 08.04.2019

Iesaku uzrakstīt gan DPD gan veikalam. Saņmtās atbildes rakstiski vēl aizsūtīt uz PTAC. DPD ir nelabojami. Es saprotu, ka citi klienti gaida, bet tai pašā laikā, parakstot dokumentus, mēs esam apliecinājuši, ka viss ir kārtībā. Bet mēs nezinām, vai ar preci viss kārtībā un vai līgums nav mainīts, ja tāds ir uzrādīts iepriekš no veikala puses.

DPD Ответ от представителя 08.04.2019

Patiesi atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Lai pārbaudītu lietas apstākļus, lūdzam atsūtīt sūtījuma numuru uz [email protected]

P Pīkstulis 09.04.2019

Pēc likuma Jūs drīkstat paņemt līgumu uz mājām un iepazīties ar to atsakoties no palas preces. Pēc tam zvanīt uz interneta veikalu un lūgt atkārtotu piegādi un todd jau ar parakstītu līgumu. Ja mēs kādreiz sūtījām preci uz līzingu. Mēs dienu iepriekš sūtījām klientam līgumu, nākamajā dienā sūtījām preci ar atzīmi pret līzinga documentem ar klienta parakstu, klientam bija diennakts, lai iepazīties ar līzinga noteikumiem, vienkārši, tad līzinga summa mainījās uz 5 EUR, par ko klients tika brīdināts, ka šie 5 EUR ir tieši par dokumentu sūtīšanu un sagatavošanu, ja klients piekrīt.

Arkukušjans 09.04.2019

Kas par likumu tādu? Izdomājāt nupat, vai kā?
Saņemot preci ar kurjeru skaitās distances līgums , klients var paņemt preci un parakstīt līgumu, tad, ja kaut kas nepatīk, var 14 dienu laikā atteikties gan no viena, gan no otra, atdodot preci pārdevējam, un uzrakstot iesniegumu par līzinga līguma anulāciju.Neviens veikals Jums preces un līgumu 2x nevadās bezmaksas, kas par fantāzijām. Kurjers ir tikai starpnieks, kas piegādā kasti x no punkta A uz punktu B. Viņam pat nav poņas kas tur tajā līgumā.

M man 10.04.2019

Līzingu kompānijas atsūta arī neparakstītus līgumus uz e-pastu, ar ko var iepazīties, utt. Kad atbrauc kurjers var uzreiz parakstīt, bez gaidīšanas, un Tas nav kurjera darbs kādu gaidīt, ka kāda iedomīgā kaza iegrib kā viņai patīk. Tev nav mēles, pajautāt līzinga kompānijai, lai atsūta uz e-pastu neapstiprināto līgumu, kur vari izlasīt no A līdz Z! Atradās kādu vainot!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы