www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

РешеноDPD - Slikts serviss

Serviss slikts. Kurjeri neapmierināti. Palūdz kurjeram uzkāpt augšā, uznest paciņu, jo reāli zīdainis ir mājās. Liela neapmierinātība. Grūti izpalīdzēt māmiņai ar bērniem. Paciņu vienkārši nosviež acu priekšā. Kā tā vispār var atļauties pret svešu mantu. Ja vajag maksu par kāpšanu pa trepēm, tad lai pajautā, ievieš savā shēmā nevis izgāž savu “caureju ”uz citiem.

23.01.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 23.01.2024

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu
DPD

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 13.03.2024

Uzņēmuma DPD pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Tomēr visi mēģinājumi tika ignorēti, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

Комментарии (9)

O oIo 23.01.2024

" izgāž savu “caureju”uz citiem."
Ironiski :)

A Attieksme567 23.01.2024

Ironiski vai nav ironiski. Bet tāda attieksme nav pieļaujama. Un nevajag te ņirgāties.

B Bez_vārds 23.01.2024

Viss mūsdienās ir pieļaujams. īpaši pret zīdaiņiem un ,,mātītēm''. Kas var būt glupāks kā dzemdēt lv, kara laika apstākļos.

A Attieksme567 23.01.2024

Kur tevi zeme nes…

T tainsīgatiesa 23.01.2024

kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, atkal ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

A Al NN 23.01.2024

Ну по логике он и не обьязан.У самой грудной ребенок и то что он полежит в кроватке 2 минуты пока мама побежит забирать посылку - ничего страшного нет
#яжемать смешно

T tainsīgatiesa 23.01.2024

tulīt pieskries kastrēts-impotents, lūzer-apkopējs, bez_vārds, ar slimo naidu pret bērniem un invalīdiem :D

O oIo 23.01.2024

Neviens, izņemot Jūs, te neņirgājas. Tā vietā, lai uzrakstītu DPD un ierosinātu veikt izmaiņas cenrādī, Jūs uzreiz izlēmāt izgāzt savu "caureju" publiski.
Tālāk.. skatos Jūsu attaisnojums nespējai saņemt sūtījumu atbilstoši DPD noteikumiem, bija zīdainis.
Jums bija laiks sameklēt auklīti tām 2. minūtēm. Jūs neesat vienīgā sieviete ar zīdaini pasaulē, pilnīgi iespējams, ka tajā pat dienā bija jāsaņem arī kādai citai, taču tā kā kurjers veltīja 15 liekas minūtes Jūsu apkalpošanai, tā sieviete varēja arī pie savas paciņas netikt. Kā arī kurjeriem maksā par piegādāto sūtījumu skaitu, viņam, iespējams, mājās arī gaida sieva ar zīdaini, kurai tā Jūsu dēļ nenopelnītā naudiņa ļoti noderētu zīdaiņim. Tātad vienīgā , kura te ņirgājas par visiem pārējiem, esat Jūs.

M Mileikaso 06.02.2024

Kurjeram ir jānes augšā paciņa, BEZ IEBILDUMIEM līdz 30 kg

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы