www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

РешеноDPD - Slikts serviss

Labdien. Esmu pasūtījusi preci no tele2 kompānijas. Preces piegādē bija uzticēta dpd kompānijai. Precei bija jābūt nogādātai jau 04.01. Nogaidīju visu dienu, piegādēs nav. Šodien 05.01. Trīs reizes zvanīju uz dpd lai noskaidrotu, kur ir mans kurjers ar manu preci, solīja, ka šodien obligāti būs. Kurjeri strādā līdz 18: 00. Tagad ir 17: 09, joprojām nav nekādas ziņas no kurjera! Ka tas vispār var būt pieļauts? Es visu dienu kurjera dēļ nosēdēju majas gaidot un beigas neko nesaņēmu!

05.01.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 08.01.2024

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu
DPD

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 26.02.2024

Labdien,

Uzņēmuma DPD pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

I

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы