www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Vienu reizi vēl var pieļaut, bet atkārtoti - tas vairs nav pieņemami.

Arī šoreiz, 22.05. Pasūtot paku, internetveikalā skaidri norādīju, ka vēlos paku izņemt paku skapī. Šo informāciju internetveikals 25.05. Nodeva Dpd. Tikai viņiem pašiem zināmu iemeslu dēļ dpd izdomāja, ka piegādās uz norādīto adresi, jo 25.05. Rītā saņemu sms no Dpd, ka piegādās paku. Zvanīju internetveikalam 220.lv, viņi minēja, ka visu nepieciešami informāciju ir nodevuši dpd, bet sazināsies, lai noskaidrotu, kāpēc ir mainīts piegādes veids. Sms norādītajā laikā man zvana kurjers par pakas piegādi.

Kā dpd var paši izdomāt, kādā veidā piegādās paku? Ja ir norādīts, ka vēlos izņemt paku skapī, tad tā arī ir jāpiegādā, nevis pa taisno uz adresi, kur neviena tajā brīdī nebūs.

Pirmajā reizē kurjers nepiekrita paku ievietot paku skapī, viņš vienkārši to atstāja pie mājas durvīm.

Vai šāda rīcība tiešām ir pieņemama?

25.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 26.05.2023

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

K

Комментарии (1)

L Lokidreamsnake 25.05.2023

Varbūt visi skapīši bija aizņemti?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы