www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

РешеноDPD - Slikts serviss

Pasūtīju sūtījumu no Ksenukai ,11.04.21, atnāca ziņa no Ksenukai ka sūtījums noformēts un nodots kurjeram tagad paka atrodas dpd tā saucamajā šķirotavā, saprastu ja sūtītu kautko mazu ka varētu pazust vai kā bet paka ir liela un ar 300eiro saturu (rati) , šodien ir 29.04.21 reāli nekāda ziņa no Dpd nav, Dpd mājas lapa karās augšā, izsekot neko normāli nevar rāda ka sūtījums pieņemts un noformēts, rakstīju uz Dpd viena atbilde ka drīz jābūt! Pēdējā reize kad sūtu ar Dpd! Un visur Dpd pa pagalmiem braukā bet manas pakas kā nav tā nav.

29.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 30.04.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

Жалоба успешно разрешена Sofija Amanda Semjaņihina 12.05.2021

Sūdzība atrisināta , jo paka izrādas nemaz nav pie dpd , un viņi nav vainīgi vēlētos dzēst sūdzību .

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы