www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

РешеноDPD - Slikts serviss

Paredzamā diena pakas sanemšanai 29.decembris, uz mājām. Cilvēks sēž visu dienu mājās, nu jau plkst. rāda 18:44 un joprojām nav ne ziņas, ne miņas. Skatoties online lapā, joprojām rāda piegādes dienu 29.decembri. Zvanot uz informatīvo tālrunu, 15.min. laikā tā arī neizdevās sadzirdēt dzīvu cilvēku. Cik zināms, kurjers, tomēr, iepriekš piezvana un provizoriski pasaka laika intervālu, kad varētu ierasties, bet tikai ne šoreiz. Pilnīga neziņa un no DPD pilnīgs klusums. Tāda attieksme nav normāla.

29.12.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 30.12.2020

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs atsūtīt sūtījuma numuru un situācijas aprakstu uz inf[email protected] vai arī nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru.

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

Дополнено AgnisLiesma 30.12.2020

Labdien! Paldies par atsaucību! Papildinot situācijas izklāstu, varu piemetināt, ka sūtījumu izsekošanas sadaļā norāde par piegādes datumu bija pazudusi, bet piegādes statusā izmaiņu nebija. Pakas numurs: 05737583494199.

Cerot uz priecīgām ziņām,
cieņā
Vilnis

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 30.12.2020

Sveicināti!

Paldies, ka iesūtījāt izsekošanas numuru.

Sūtījumam šodien ir paredzēta piegāde un precīzāks laika intervāls Jums ir nosūtīts sms un e-pasta veidā.

Patiesi atvainojamies, ja sūtījuma piegādes kavējumi ir sagādājuši neērtības!

Ar cieņu,
DPD

Дополнено AgnisLiesma 30.12.2020

Paldies! Veiksmīgu Jauno gadu un cerībā uz labu sadarbību! Cieņā, Vilnis

Жалоба успешно разрешена AgnisLiesma 30.12.2020

Saņemta informācija par piegādes laika intervālu.
Paldies!

A

Комментарии (1)

L Laipnais 29.12.2020

Piekrītu, tāda attieksme no cilvēkiem nav normāla, visur ir pateikts, ka kurjeri ir pārslogoti un piegādes var aizkavēties, bet laikam daudziem cilvēkiem (sūdzības autoram) pārāk gludas smadzenes, lai to saprast.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы