LV RU
www.sudzibas.lv DPD Slikts servisa

DPD - Slikts servisa

Pasūtīju telefonu no “LMT” ar piegādi. Rezultātā man pasūtījums nav piegādāts jau nedēļu. Pirmās dienas paciņa ceļo vispār nepareizā virzienā, tagad, kad viņi jau piekto dienu pēc kārtas Sola, ka atbrauks gaidu visu dienu, taču sūtījums kā jav tā nav. Kad zvanu, lai noskaidrotu informāciju par sūtījumu neviens neceļ klausuli.
Nemaz nerunāsim par to, ka savstarpēja komunikācija DPD kurjeram ar dienestu ir vispār zem katras kritikas. Precizēju adresi uz kuru jānosūta sūtījums, taču, tas tāpat tiek vests uz citu adresi.
Milzīgs “paldies” DPD kurjeram un dienestam.. Par lielisko sadarbību un to, ka nepiegādā klientam sūtījums laicīgi. Reizēm sūtījumi ir tik tiešām dzīvības un nāves jautājums.

23.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Ответ от представителя 24.07.2020

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs atsūtīt sūtījuma numuru un situācijas aprakstu uz [email protected]

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

V

Комментарии (2)

T taisnibascinitajs3 23.07.2020

Ja? Kurš Jums tur ieroci pie galvas un saka, ka novāks, ja neatvedīs telefonu 8 dienu laikā?

O OOOOOOOoo 24.07.2020

Tagad jau cilvēks bez telefona nevar iztikt tāpēc tas ir nāves un dzīvības jautājums 😃

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы