www.sudzibas.lv DPD Slikts servis

РешеноDPD - Slikts servis

Только что отправляла посылку через пакомат.
Работник Dpd грубо со мной общался на латгальском языке. Когда я ему указал на то что он очень груб он сказал что я ещё грубиянов не встречали и ушел от меня сказав своему коллеге что то про меня. Первый раз раз такой случай, очень не приятно.
Tiko ieliku savu sūtījumu pakomata. Strādnieks no Dpd ljoti rupju ar mani runaja latgaļu valoda, (no sakuma es pat nesapratu kam tas adresēc jo blakus viņam bija virietis) es pateicu ka viņš ļoti rupji runa ar mani uz ko tas atbildēja ka neesmu satikusi vel rupjus cilvēkus un aizgaja pateicot kaot ko savam kolegim. Runāju es ar viņu latviešu valodā tomēr tas principiāli atbildēja latgaliski.

29.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 31.05.2023

Labdien!

Patiesi atvainojamies, ka Jums ir bijusi nepatīkama pieredze komunikācijā ar DPD kurjeru!

Jūsu iesniegtā informācija par kurjeru un situācijas apstākļiem ir nodota atbildīgajam kurjeru koordinatoram, lai veiktu pārrunas ar iesaistīto kurjeru.

Ceram uz Jūsu sapratni, vienlaikus noteikti veiksim papildu aktivitātes, lai uzlabotu savu kurjeru sniegumu!

Ar cieņu,
DPD

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 09.08.2023

Uzņēmuma DPD Latvija pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

Комментарии (6)

RAMONA👀 29.05.2023

Un ko viņš teica?

Lokidreamsnake 29.05.2023

Tu vel neesi saticis rupjus cilvēkus.

S sannas 29.05.2023

Kāpēc vispār bāzies virsū darbiniekam? Sūti savu paku un viss, kāda tev daļa kādā valodā kurš runā? Kas tā vispār par modi rīkot traci uz līdzenas vietas. Latgaliešu dialekts nav aizliegts.
Kāpēc pati raksti urlu valodā?

Un tu gan jau runāji krievu valodā.

E Ess212 30.05.2023

Tekstu izlasi lasara..

Teksts ir nepareizi un notikums ir slikti aprakstīts. Laikam vecenei baigā histērija bija un rakstot viss trīcēja, ka nevar normāli apkopot domas.

Bet vispār DPD darbinieks visu izdarīja pareizi! Izdzirdot babku, kas bauro kaut ko krieviski, citādāk nemaz nevarēja rīkoties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы