LV RU
www.sudzibas.lv DPD Nesaprotams serviss

DPD - Nesaprotams serviss

Tātad, 8.01 veikts pasūtījums no internetveikala, sen jau nodots kurjeram un jau cik ilgi (no 13.01) pie sūtījuma izsekošanas man rāda, ka tas ir Rīgā, kaut kur nebūtībā. Jūs vēlaties, lai visi klienti jūs šobrīd saprot, jo esat noslogoti. Pakas piegāde solītajā laikā ir jūsu atbildība un kur nu vēl var būt runa par pakas pazaudēšanu.

25.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 26.01.2021

Labdien!

Saistībā ar to, ka sūtījums pašlaik atrodas DPD terminālī, lūdzam Jūs sazināties ar DPD Klientu apkalposanas nodaļu telefoniski - 67387284 - vai e-pastā uz [email protected], lai precizētu trūkstošo informāciju un vienotos par sūtījuma saņemšanas datumu.

Paldies!

Ar cieņu,
DPD

Z

Комментарии (2)

Z Zanda 26.01.2021

Nezinu vai tas, ka ļoti neatlaidīgi visur Jums rakstīju vai vienkārši sakritība, bet burtiski tikko savu sūtījumu esmu saņēmusi. Paldies!

D DPD Support Ответ от представителя 26.01.2021

Labdien!

Pateicamies par ziņu!

Lai izdevusies diena!

DPD

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы