LV RU
www.sudzibas.lv DPD Nepiegādā sūtījumus, gaidu vienu paciņu jau 3 nedēļas. Un tā vēl joprojām gaidu

Dpd - Nepiegādā sūtījumus, gaidu vienu paciņu jau 3 nedēļas. Un tā vēl joprojām gaidu

Labdien, vienkārši vēlos pievienot no savas puses vēl vienu sūdzību par dpd paku skapja piegādi... Tā jau bagātajam sūdzību pulciņam. Gaidu savu paciņu jau 3 nedēļas bet neko pa mistiskām sms no viņu puses nesaņēmu... Ļoti, ļoti slikts serviss.. Un protams nav pat zināms vai paku vispār saņemšu, jo palasot jau esošās sūdzības tad diezgan liels procents, ka tā arī tā paciņa aizies nebūtībā, šī sūdzība ir kā kārtējais brīdinājuma citiem lai piemet labāk vel vienu eiro un ir droši par savas preces saņemšanu.

04.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 08.05.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы