www.sudzibas.lv DPD Nav veikta piegāde

DPD - Nav veikta piegāde

Man tika nosūtīts sūtījums 05757976382354 28. Februārī uz paku skapis līiba Ķekava. Sūtījumam radās sistēmas kļūda, par to tika informāts sūtītājs, ka sūtījums kavēsies. Man - saņēmējam tika nosūtīta sms ar durvju atvēršanas kodu, bet, atverot durvis, tās bija tukšas. Un tā 2 reizes. Paku neesmu saņēmusi vēl joprojām. L šobrīd tā ir Dzelzavas ielas pakomātā Rīgā. Lūdzu, atrisiniet šo kļūdaino ga'dijumu un piegādājiet preci kvalitatīvi. Liene Grīnhofa

12.03.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 13.03.2024

Labdien!

Lai veiktu precīzu datu pārbaudi, aicinām Jūs privātā ziņā iesūtīt papildus informāciju par telefona numuru uz kuru tika saņemta ziņa par sūtījuma izņemšanu un datumu, kad bijāt pie DPD Paku Skapja.

Paldies!

Ar cieņu,
DPD Latvija

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы