www.sudzibas.lv DPD Ilgi risina problēmas

Dpd - Ilgi risina problēmas

Vēlējos nosūtīt paku, atrodoties pie pakomātu ievadīju kodu, lai izdrukātu uzlīmi, bet tā kā bija beidzies papīrs nevarēja to izdarīt. Pazvanīju uz Dpd un konsultants teica ka lai braucu nākošajā dienā un ka spešu nosūtīt paku bez problēmām. Bet tā tomēr nebija... Jo nevarēju izprintēt uzlīmi, jo to biju izdarījusī vakar, kad bija beidzies papīrs! Omnivā var to izdarīt pat ja beidzies papīrs! Iesaku Omnivu!

12.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от DPD Support Ответ от представителя 12.05.2021

Sveicināti!

Ja sūtījumu joprojām nav izdevies nosūtīt aicinām sazināties ar DPD Klientu apkalpošanas nodaļu, lai pārbaudītu konkrēto gadījumu.

Paldies!

Ar cieņu,
DPD

Дополнено Megijaa20 15.05.2021

Sazinājusies es jau biju tajā pašā dienā, bet vienīgais ko man spēja atbildēt jūsu klientu konsultants ir, ka šo problēmu risinās un ar mani sazināsies tiklīdz problēma būs atrisināta... Bet paciņu man bija nepieciešams nosūtīt tajā dienā nevis pēc dienas vai nedēļas...

M

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы