www.sudzibas.lv DPD Dpd kupons no AndeleMandele + eserviss.dpd

РешеноDpd - Dpd kupons no AndeleMandele + eserviss.dpd

Vietnē "AndeleMandele" atbrīvojos no sev nevajadzīgām lietām par lētu naudiņu. Iegādājos saucamos "kuponus" ,kas ir sadarbībā ar Dpd - sūtīšana caur pakomātiem 1,85€. Iegādājos vairākus kuponus, bet viņu eserviss.dpd nemaz nevar noformēt sūtījumus. Tajos pick-up punktos/pakomātos arī nav tādas opcijas, lai viņus ievadītu.Rezultāts- pati pārmaksāju par savām liekajām precēm praktiski dubultā, pircēji gaida, "kuponiem" ir derīguma termiņš, kurš ir tikai 3 dienas aktīvs, kā arī zvanu uz Dpd un "visi operatori aizņemti". Saprotu, tagad noslogojums, daudz sūtījumu, bet tad vismaz ievietojiet papildus opcijas pakomātiem vai opciju - "atgriezt kuponus" , vismaz termiņu pagarināt, lai kamēr sagaidi atbildi vēl var izmantot. Bēdīgākais, ka neesmu vienīgā, kam tādas pašas problēmas. Kaut kā tā..īsumā..

07.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Katriina17 07.05.2021

Situācija atrisinājās, sistēma eserviss.dpd aizgāja, "kuponi" arī strādā. Paldies. Līdz šim nekādu starpgadījumu nebija bijis un priecājos arī par šīs situācijas atrisināšanu!

K

Комментарии (2)

K Katriina17 07.05.2021

Ļoti priecājos, ka situācija atrisinājās. Paldies, Dpd!

D DPD Support Ответ от представителя 08.05.2021

Sveicināti! Lieliski, ka viss ir atrisinājies! Ja rodas papildus jautājumi, aicinām Jūs sazināties ar DPD Klientu apkalpošanas nodaļu. Ar cieņu, DPD.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы