DPD piegāde ir slikta - Slikts serviss
Labdien!
Vēlos iesniegt sūdzību par saņemto sūtījumu. Paka tika piegādāta sliktā stāvoklī, un ziepes bija pilnībā izlijušas kastes iekšpusē. Tādēļ saņemtā ziepju paka ir bojāta un nav lietojama.
Pievienoju fotogrāfijas kā pierādījumu bojājumam.
Комментарии (1)
DPD kurjers