LV RU
www.sudzibas.lv Dmitrija darbnīca , hop un gatavs Slikts servis, sacūkota manta

Dmitrija darbnīca , hop un gatavs - Slikts servis, sacūkota manta

Darbnica hop un gatavs galīgi garam, neiesaku, , atrodas Rīgā, Salaspils ielas maxima, aiznesu labot ādas somu, bij atrisi šuve, meistars apskatīja teica ka salabos, Cena 12 eiro, labi lai es pienākot pēc dienas būs gatavs ierodos soma nav gata, esot daudz darba utt nu labi saprotu visādi gadas, lai pienākot rīt, labi tā ka stradaju, piegāju pēc divam dienam, meistars līme kurpi un protams soma nav gata, pabeigšot limet kurpi ķeršoties labot somu, lai pienāku vakara, aizgāju pēc 2 dienām soma nav gatava! Esot gruti sašut, esot iesacis bet neturpinās, un par to ko padarījis gribot 5 eiro!:) paskatīju sabojājis somu, nolapijis ar roku 10 cm, vel nosmerejis visur ar līmi kurai nekad līme nav klat stāvējusi. Pateicu ka neko netaisos maksat, labi vel ka viņam neprasu naudu par somas sabojāšanu, tad meistars teicas ardit ara savu šuto porno vili, es teicu lai arda, tapat kad nesīšu citam meistaram tas to izdarīs, , vīli neizardija šķiramies uz visiem laikiem, tāds luk piedzīvojums Dmitrija darbnīca.

Комментарии (1)

H hitrijs dmitrijs 03.07.2020

hitrijam dmitrijam,, vajadzeja likt apmaksat manus ceļa izdevumus ko izlietoju 4x pie viņa braucot, galigi nereķinas ar klienta laiku

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы