www.sudzibas.lv DL motors SIA Krāpšana, slikts serviss

РешеноDL motors SIA - Krāpšana, slikts serviss

Neiesaku nevienam vērsties šajā servisā, it sevišķi cilvēkus kas neorentējas automašīnu uzbūvē un tehniskajos parametros. Remontu veic nekvalitatīvi, ar nezināmas izcelsmes detaļām, tad uzrodas dažādi brīnumdarbi kas jānovērš. Meistariem rokas aug reāli no vienas vietas. Toties rēķinus uzraksta par kosmiskiem cipariem, it kā zelta detaļas būtu uzlikuši. Par nozagtajām detaļām izliekas neko nezinam. Uz šo servisu var aidzīt mašīnu, ja nepieciešams viņu sabojāt. Rēķinā tiek ieliktas detaļas un darbi kas nemaz nav veikti. Pusgadu neiznāk uz kontaktu. Neuzņemas atbildību par nekvalitatīvi veiktu darbu.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 17.05.2022

Uzņēmuma DL motors SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzimeta ka atrisināta.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 17.05.2022

Uzņēmuma DL motors SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzimeta ka atrisināta.

Комментарии (3)

J JustInCase 02.09.2021

Šīs atsauksmes lasītājus lūdzu ņemt vērā faktu, ka šis konkrētais klients pieprasīja dārgus pakalpojumus, kas viņam tika sniegti, bet pēcāk atteicās par tiem maksāt. Kā arī vērsās vairākos citos autoservisos, lai pierādītu neesošu defektu klātesamību, ar kuriem attiesātos no parādsaistību segšanas. Lieki piebilst, ka arī citi autoservisi šo defektu klātesamību nevarēja apstiprināt.
Šis cilvēks ir krāpnieks, ko var apstiprināt ne viens vien autoserviss.

D DL motors 02.09.2021

Sveiki.

Atbildot SIA "DL motors" vārdā,

2020.gada 6.oktobrī pēc veiktiem uzlabojumiem, kuri iepriekš tikuši saskaņoti un veikti pēc klienta pieprasījuma (regulējamas sviru piekares uzstādīšana, VEMS dzinēja vadības bloka uzstādīšana un regulēšana, kā arī pāris saistītie darbi un uzlabojumi par kuriem klients remonta gaitā tika regulāri informēts izmantojot foto un video materiālus) tika nodota automašīna, rēķinu izrakstot pakalpojuma saņēmējam, SIA "A.K.S. grupa", uzrādot visas izmantotās rezerves daļas un darbu, to izcenojumus.

Tā kā ilgstoši netika saņemta rēķina apmaksa, griezāmies pie pakalpojuma saņēmēja, kurš, norādot absurdus, nepamatotus defektus un atsakoties veikt pārbaudi konkrētās auto markas dīlera servisā vai pie neatkarīga eksperta, izvairījās no rēķina apmaksas, kā arī nebija iespējams veikt jebkāda veida komunikāciju ar pakalpojuma saņēmēju, tāpēc bijām spiesti griezties Latvijas valsts tiesā, kur cēlām prasību pret pakalpojuma saņēmēju, nemaksātāju. Šobrīd esam iesnieguši visus nepieciešamos dokumentus un gaidām nozīmeto tiesas sēdi.

Jāpiebilst, ka esam informēti par konkrētās automašīnas pārbaudi vienā no dīlerservisiem, taču defektācijas akts un atklātie bojājumi no pakalpojuma saņēmēja, auto īpašnieka puses nekur netiek uzrādīti, jo defektācijas laikā nav atrasti ar remontu saisīti defekti, kas atkārtoti liecina par vēlmi izvairīties no maksāšanas.

Arī savstarpējā komunikācijā izmantotā leksika un apvainojumi mums nav šķituši pamatoti un pieņemami, kā arī apmelošana par veiktu zādzības faktu nav pieņemama. Lieki piebilst, ka joprojām neesam saņēmuši nedz daļēju, nedz pilnīgu ŗēķina apmaksu.

Jauku dienu vēlot, SIA "DL motors" autoservisa kolektīvs.

S Stryke 07.10.2021

Drīzumā TIK TOK publicēsim video, ar tā saucamajiem kvalitatīvi veiktajiem darbiem, kas uzņemti 18.10.2020. Būs trīs video zem vārda DL Motors. Varēsiet vērtēt kvalitatīvos darbus.

Gaidam.
Būs jautri!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы