www.sudzibas.lv DIR.LV Slikts serviss

РешеноDir.lv - Slikts serviss

Es diemžēl nevarēju noformēt pirkumu onlainā un sazinoties ar veikalu (tel nr 27057727) man atbildēja, ka summai vajadzētu būt vismaz 20 eur bez pvn, lai noformētu pirkumu. To arī izdarīju, bet noformēt pirkumu tāpat neizdevās, tādēļ arī zvanīju vēlreiz, bet man atbildēja "nu ja neizdodas, tad neizdodas, atvainojiet".

Beigās, pati atklāju pieliekot dažādas preces klāt pie iepirkumu groza, ka noformēt pirkumu var tikai tad ja summa ir vismaz 30 eur ar pvn. Īsāk sakot, ja noformēt pirkumu jums neizdodas, tad nav jēga zvanīt, izpalīdzēt neizpalīdzēs.

Жалоба успешно разрешена Amanda 18.10.2021

šī sūdzība ir atrisināta

A

Комментарии (1)

G Gulbenietis 18.10.2021

Amanda, 12 gadīgais bērniņ. Ja saprati, ka vajag uz 30 eur sūtīt, tad neraksti sūdzību, bet savai matu lakai pieliec klāt vēl šampūnu, dušas želeju un snikeru, un būs ok :).

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы