www.sudzibas.lv Dino Zoo Veikalā vadītāja ļoti slikti pārzin latviešu valodu

Dino Zoo - Veikalā vadītāja ļoti slikti pārzin latviešu valodu

Labdien, vakar ap 16.30 iegāju Dino Zoo, kas atrodas Tc akropolē. Man vajadzēja iegādāties sūnas!. Pie kases atradās sieviete kurai uz jakas bija piespraude ar norādi "veikala vadītāja". Jautāju vai pie jums var iegādāties šo preci. Viņa neizpratnē uz manīm skatās un nesaprot ko no viņas es vēlos. Pēc tam viņa pasauc kolēģi, kura mierīgi pasaka, ka šādu preci netirgo. Labākais ir tas ka veikala vadītāja nezin vai nesaprot ko no viņas grib klients, tur pretī meitene ar piespraudi "es mācos" var man atbildēt. Tā kā secinājums žēl man tās pārdevējas kam ir tāda vadītāja, kurai ļoti zems līmenis latviešu valodā.

03.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (1)

K Krists 03.12.2021

Nevajag apmeklēt šo veikalu. Es vienmēr esmu teicis, ja latvietis saskaras ar tik nekvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu, kas izpaužas kā demonstratīva latviešu valodas nelietošana, tad tas ir jāpublisko, lai citi zinātu, un tuprmāk savu naudu vairs neatstāt šādās vietās. Es šo veikalu jau sen neapmeklēju...Tāds pats kantoris ir Beatas darbnīca (šūšanas darbnīca), tur darbnīca, kas atrodas Molā arī demonstratīvi nerunā latviešu valodā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы