www.sudzibas.lv Dino Zoo Slikts serviss, krāpšana, maldināšana.

Dino Zoo - Slikts serviss, krāpšana, maldināšana.

Sveiki! Labdien!
Lai arī cik ļoti Jums patiktu zvēriņi. Mīļie cilvēki, lūdzu NEEJIET strādāt uz DinoZoo, viņiem nerūp, ne zvēriņi ne jūsu labsajūta. Jūs tikai samocīsiet savus nervus mēģinot panākt jel kādu taisnību.
Es arī vēlētos informēt Dino Zoo uzņēmumu par dzīvnieku spīdzināšanu. Dino Zoo lielās ar to, ka rūpējas par dzīvniekiem. Tas arī ir norādīts jūsu Vakancēs "meklējam dzīvnieku mīlošu darbinieku." Es atvainojos, bet kur ir jūsu pašu mīlestība un rūpes? Nopirku pie jums parasto žurku par 14.99, solija man, ka tā ir Silver-sugas žurka, kas attiecīgi maksā vairāk. Taču izrādās, paaugoties, ir skaidri manāms ka esmu iegādājusies parasto žurku (7.99€) par uz pusi lielāku cenu. Krāpšana! Dzīvnieku kopšana man nav sveša, daru to jau daudzus gadus un atpazīstu zvēriņus ļoti labi.
Vēl kas... KĀMĪŠI! Tos nekādā gadījumā NEDRĪKST turēt kopā! Dino Zoo pasniedz apmācības par dzīvnieku kopšanu, tad kur ir šis faktors? Kāmji tiek sūtīti masveidā un likti vienos būros. Tā drīkst darīt tikai ar žurkām, kas ir bara zvēri. Attiecīgi viņi savā starpā sakaujās un visi būri un kāmji ir vienās asinīs. Kāmim vairs nav vienas acs vai ķepiņas. Ja uzņēmuma vadītāji būtu pietiekami izglītoti tad šo zinātu! Lūdzu, lūdzu rīkojieties!
BŪRI- tie ir briesmīgi. Neadekvāta izmēra. Kāmis dzīvo smilšu alā, tad kapēc tiek tirgoti mazi būri ar restēm? Tie mazie būri nav piemēroti pilnīgi NEVIENAM zvēriņam, kvalitatīvai dzīvei. Es atvainojos, bet vai jūs paši spētu izdzīvot tualetes izmēra telpā? Arī būri kuros tiek turēti truši ir briesmīgi. Katrā veikalā savādāki. Ja nevarat nodrošināt attiecīga izmēra būri, tad lūdzu nesūties lielos zvērus un nemokiet viņus. Es pie jums šogad nopirku Džungārijas kāmi, kas par ātru atņemts mammai, šā iemesla dēļ, kāmim bija hroniska caureja, kā iemesla dēļ zvēriņš arī neizdzīvoja.
DARBINIEKU MALDINĀŠANA- esmu pastrādājusi DinoZoo uzņēmumā. Kā darbinieks esmu ļoti vīlusies. Darbā no kolēģu puses sākās Mobings, kas līgumā ir minēts kā neadekvāts un par to darbinieki var tikt sodīti. Ticiet vai nē, bet nevis darbinieks, kas solīja IZRĒĶINĀTIES ar mani tika sodīts mutiski vai kādā citā veidā, bet gan es. Jo reiz ieteicu jūras cūciņām pielikt nedaudz vairāk siena. Tas bija tikai mīļš ieteikums, nekādā veidā neuzbruku kolēģei, jo līdz šim mums bija ļoti labas attiecības, pat reiz gājām kopā mājās pēc darba.
Gandrīz dabuju pa muti un vēl par to dabuju AKTU kamēr pārējie tika cauri sveikā. Es dabuju AKTU nevis kāds cits! Jauki. Arī vadītāja necentās iesaistīties. Man bija pārbaudes laiks. Vadītāja centās mani apkrāpt, sakot, ka ja vēlos iet prom, tad viņa nevarēšot mani palaist 3 kalendāro dienu laikā, man esot jāatstrādā līdz mēneša baigām, jo viņai nav darbinieku. Nu vai ziniet, Valsts likums nosaka to visu savādāk. Es centos izrunāties ar kolēģēm, atvainoties par..es pat nezinu par ko, vienkārši salīgt mieru. Vienvārdsakot manu atvainošanos nevēlējās pieņemt, jo redz es esot pateikusi priekšniecei, ka kolēģe esot uz mani uzbļāvusi, lai gan viņa spītējās sakot ka tā nebija, viņa esot TIKAI pacēlusi balsi. Es atšķirību gan neredzu. Bet nu, lai nu tā būtu. Patiesība ir tāda ka mēs abas viena uz otru sabļāvām. Es pacēlu balsi, pēc tam, kad man sāka bļaut virsū un tā arī pateicu Vadītājai, kura šo faktu atteicās pieņemt sakot "manas meitenes tādas nav". Nu vai ziniet...to pašu var teikt par visiem. Bet kur ir pierādījumi tam, ka tā tas ir? Es pametu uzņēmumu ar asarām acīs. Cerēju uz risinājumu..jebko..taču mani vienkārši apmānīja, piekrāpa, iznīcināja visus nervus.
SILTI IESAKU NEVIENAM NESTRĀDĀT ŠAJĀ UZŅĒMUMĀ. TUR NAV UN NEBŪS TAISNĪBAS. Jūs noslogos līdz kapa malai un vēl par to dabūsiet Aktu. Lūdzu, Dieva dēļ neejiet strādāt uz DinoZoo. Rūpējaties par sevi un saviem mīļajiem, saviem nerviem un veselību.
Paldies visiem un jauku dienu Jums!

P.S. Aktu es dabuju par to, ka atprasījos vecākajai pārdevējai stundu ātrāk aiziet no darba mājās (iekšējās kārtības noteikumos tika minēts, ka, ja Vadītājas nav uz vietas, tad atbildīgā persona ir vai nu cilvēks, kas ir iecelts par atbildīgu vai attiecīgi Vecākais pārdevējs), tapēc, ka man sākās panikas lēkme tās dienas notikumu dēļ. Nākamajā dienā man bija dz/d, kuru aizvadīju mājās birdinot asara, nezinot, ko darīt. Pirmdien aizgāju uz darbu ar kliņģeri un man priekšā nolika Aktu.

16.09.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Anonīms. 16.09.2023

Ja nepieciešams, es varu arī nosūtīt bildes. Atvainojos, ka nepievienoju uzreiz. Nekad nav nācies rakstīt sūdzību.

A

Комментарии (12)

VSR 16.09.2023

Santa Barbara...

A Anonīms. 16.09.2023

Kāds šim sakars ar sludinājumu?

VSR 16.09.2023

(priekš glupiem skolniekiem, tas ir seriāla nosaukums.)

VSR 16.09.2023

Atkal pjosiks no visiem 3 akkiem liek mīnusus :D Nu pox.. Svārīgākājs, kā mēs zinam, kā viņa māte ir padauze.

A Anonīms. 16.09.2023

Vai jūs pati vispār saprotat par ko runājat? Kā māte ir pa***za? Un kapēc tāds secinājums?

VSR 16.09.2023

Mums šeit sava iekšēja virtuve.

A Anonīms. 16.09.2023

Skatos, ka jūsu virtuvē piedalās 2 cilvēki, ja vien pati 'nelaiko' savus komentārus. Kā arī atļaušos pieminēt, ka tas ir diezgan nožēlojami rakstīt totālu sviestu pie sludinājumiem. Kam nav dzīves, tas lien, kur nevajag.
Izej labāk ārā un paelpo svaigu gaisu, savādāk šķiet, ka tava smadzene jau ir totāli izkaltusi.

VSR 16.09.2023

Paklau, gudrene, ej raud citūr! Šeit tūsējās, un smējās par klaunu sūdzībām! ;)

VSR 16.09.2023

Tu neviena, na..., šeit nav vajadzīga ar šo sūdzību. Dzīvnieku policijai stāsti šos stāstus. ;)

A Anonīms. 16.09.2023

Tu laikam nezini kā dzīvnieku policija strādā.
Šeit runa ir par uzņēmumu un tā rīcību, dzīvnieku policija tur neko neizdarīs.

VSR 16.09.2023

Kā saka krievu - гуляй, шмара!

A Anonīms. 16.09.2023

Kā arī pagaidām es te redzu tikai tevi. Nezinu par kādiem "mēs" tu tur runā. Šķiet tev vajadzētu aiziet pie ārsta, ja dzirdi balsis.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы