www.sudzibas.lv Dino Zoo Slikts serviss

Dino Zoo - Slikts serviss

Ļoti neapmierināta ar jūsu darba kvalitāti! Īsi sakot, bija situācija ar suņu barību, no kuras suņi pēkšņi atteicās un vienam bija slikti. Rakstīts iesniegums 1.06.22. Pirmreizējā info, ka atbilde būšot aptuveni 2 nedēļu laikā, ar mani sazināsies. Uz lūgumu paņemt manu barību uz ekspertīzi-nav vajadzīga jūsu barība, paņems no tās partijas utml. 2nedēļas paiet, info nav, zvanu.. Noskaidros.. Atbildi nesaņemu.. Braucu neskaitāmas reizes uz veikalu, sazvanos varākas reizes ar biroju.. Katru reizi man ir jāskraida vai jāzvana, bet nekādas konkrētas atbildes tā arī nesaņemu.. Veikals, birojs, menedžeris.. Visi dod savādāku informāciju.. Kas nepatīk visvairāk, būtu vismaz sarunājuši vienu informāciju ko teikt!. Tagad pretenzijas ir tieši par dino zoo, nevis barības ražotāju! Kāpēc nevar paziņot kas un kā.. Katru reizi man ir jātērē savs laiks, lai sazinātos, kaut gan man Sola katru reizi - tad pāris dienu laikā, tad nedēļas laikā sazināsies ar mani, bet tā arī neviens to nedara. No viena menedžera pārliek uz otru.. Cik nepiezvanu, tad viens atvaļinājumā, tad otrs.. Mani maz interesē kas un kad atpūšās, informāciju var nodod tālāk! Man nav jāgaida kad kas atgriezīsies un man kaut ko pateiks! Un nu jau pagājuši gandrīz 3mēneši! Kas tā par attieksmi? Un atkal jāgaida kad kāds atgriezīsies no atvaļinājuma, lai visdrīzāk kārtējo reizi nekādu atbildi nesniegtu!

25.08.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (1)

P Palīgs neskaidrajiem 25.08.2022

Nav saprotams ko jūs gribat no dino zoo. Viņi to barību neražo. Nepatīk sunim viena barība, pērciet citu. Izvēle ir liela.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы