www.sudzibas.lv Dino Zoo Slikts serviss

Dino Zoo - Slikts serviss

Vēlētos pabrīdināt citus pircējus neiepirkties interneta veikalā Dino Zoo. Lieki iztērēta nauda un laiks. Veikals atceļ klētiņu pasūtījumus, pat nepaskaidrojot iemeslu. Uz jautājumu, kad tiks atgriezta nauda par nesaņemtajām precēm par kurām rēķins samaksāts, vispār neatbild. Pilnīgi bezjēdzīgi viņiem zvanīt vai rakstīt čatā mājas lapā, jo uz jautājumiem neviens atbildi nesniedz. Rezultātā - nav ne preces kuras pasūtīju, ne nauda. Lai atgūtu līdzekļus, būs jāvēršas Ptac, jo izskatās ka veikalam pircēju apkalpošana nerūp. Un turpmāk es savu naudu atstāšu kādā citā zoo veikalā, kurā būs laipnāka attieksme.

13.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Dino Zoo Ответ от представителя 14.05.2021

Pasūtījumi tiek atcelti tikai gadījuma, ja pasūtītā prece nav pieejama un klientam neder, arī piedāvātā alternatīva. Nauda parasti tiek atgriezta likumā norādītajā kārtībā – līdz 14 dienām. Uz mūsu čatu parasti atbildes tiek sniegtas arī vakaros. Ja, joprojām nav izdevies ar mums sazināties, tad lūdzu, rakstiet [email protected]

Ar cieņu,
Dino Zoo

K

Комментарии (2)

O Oskars Oskars 15.06.2021
Darbinieki

Ar bērniem labāk neejiet uz šo veikalu Alfā, pretīgi darbinieki. Stāvēs un bruks virsū ja bērni pieskārsies zivju akvārijiem. Teiks lai savācat savus bērnus un gaidīs līds aiziesit no veikala. Ļoti pretīgi. Alfa 15.06.2021 pulksten 17-18.

L Lāsma_ 11.02.2022

ja, es arī diemžēl esmu saskārusies ar nepieklājīgām pārdevējām tur. komunikācija ar klientiem viņiem reali pieklibo, bet tā kā tas ir praktiski visos viņu veikalos, tad izskatās, ka tā ir vnk uzņēmuma politika, ja jau vadība to pieļauj. ieteiktu izvēlēties citus veikalus. petcity šādi starpgadījumi nav bijuši man vismaz.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы