www.sudzibas.lv Dino Zoo Neatdod atpakaļ naudu, bet spiež apmainīt preci!

Dino Zoo - Neatdod atpakaļ naudu, bet spiež apmainīt preci!

Nopirkām siksniņu sunim Dino Zoo sapratām ka nedar tāpēc gribējām atgriezt preci atpakaļ iesniedzām sūdzību, jo teica ka nevar dabūt atpakaļ naudu! Mums pateica ir jāsamaina, bet gribējām naudu atpakaļ sūdzībā teikts ka naudu nevar dabūt atpakaļ. Tāpēc samainījām, jo negribējām pazaudēt 15 €. Bet nekad mūža uz to veikalu nebrauksim!

20.11.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Dino Zoo Ответ от представителя 22.11.2021

Pirms pirkuma veikšanas aicinām pircējus pārliecināties par preces izmēru, piedāvājot pat iespēju ierasties veikalā ar kopā ar suni un preci piemērīt.

Комментарии (1)

G Gulbenietis 20.11.2021

Priecājies, ka apmainīt varēja. Pat lielveikalos liek uzrakstu, lai apskaties kārtīgi pirms ņem. Un, dažas lietas pat bez brāķa nemaina. Cilvēki jau galīgi aptrakuši. Nopērk, tad ierauga lētāk, vai arī alkaškai eirona nepietiek un nes atpakaļ :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы