www.sudzibas.lv Dino Zoo Klientu maldināšana?!

Dino Zoo - Klientu maldināšana?!

Bieži iepērkos dino zoo veikalos un varu apgalvot, ka pārzinu šeit esošo preču klāstu. Mājdzīvnieki ļoti iecienījuši ontario un rasco produktus, kurus es uzskatīju, ka var iegādāties tikai dino zoo veikalos (jo ir taču atzīmītes “Tikai Dino Zoo”) , līdz brīdim kamēr ievēroju šo pašu zīmolu produkciju citos zoo un būvniecības veikalos. Vai tiešām ir nepieciešams maldināt cilvēkus, ka konkrētais produkts ir nopērkams tikai te, ja, burtiski sakot, blakus veikalā var iegādāties tieši to pašu par izdevīgāku cenu?

26.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Dino Zoo Ответ от представителя 27.01.2022

Labdien!
Diemžēl, šo zīmolu piegādātājs mūs nebija informējis, ka tagad Latvijā ir uzsācis šo preču piegādi arī citiem uzņēmumiem. Ļoti atvainojamies par maldināšanu un esam jau nekorektās informācijas zīmītes no preču plauktiem noņēmuši.

L

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы