LV RU

DGS SIA, Axis, Filter - Krāpšana

Pieprasa veikt darbus, tos saskaņo, lūdzu lai ātri darbojas, sola apmaksu telefoniski, kad darbi gandrīz jau paveikti tiek rakstīts, lai saskaņo tālākos darbus un apmaksā esošos, daļu naudas samaksā. Kad darbi paveikti, tad izliekas ka nezin un SIA DGS faktiskais vadītājs Mārtiņs Daukšts izliekas ka neko nezina, lai gan ir bijuši neskaitāmi zvani u.c. Līdzīgas darbības ir Ilonai Barkānei, kas acīs skatoties melo un sola apmaksu no ģenerāluzņēmēja puses, ja darbi netiks veikti, ka tie tiks apmaksāti, tikai lai strādā, kad pienāk maksāšana viss tiek aizmirsts. Lai gan darbi faktiski veikti, cenas apstiprinātas, akti parakstīti darbu apmaksu neveic.

A

Комментарии (2)

F Fcuk_pmp 01.07.2020

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/karsava-lauz-ligumu-ar-buvnieku-nakama-apkures-sezona-bus-jasak-ar-vecajam-katlumajam.a362822/

https://youtu.be/md6j-L8JboA

https://m.bauskasdzive.lv/vietejas-zinas/iecava-ieriko-jaunu-siltumapgades-sistemu-185773?from-full#comments

A Asis Asis 01.07.2020

Traki, kur DGS, tur problēmas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы