www.sudzibas.lv Detinets Slikta attieksme un kvalitāte

Detinets - Slikta attieksme un kvalitāte

Varu dod pādomu-nekad ne megināiet aiziet strādāt grāmatvedibas uzņēmumā Detinets.
Jūms bus uzdotie uzreiz vairakie uzdevumi, gadījumā jā jūs kaut ko aizmirsiet-jūs būsiet visvainigie un jums priekšniece Diana apēdis visu smadzeni. Neskatoties uz to, kā citu darbu jūs esat izdarījuši labi un esat atradījuši risinājumu, kūru viņi pirms nevarēja atrāst. Užņemuma darbinieki orientēti redzēt tikai jūsu sliktas īpašības. Darba diena starp citu Sakas 8: 30. Uzņēmuma darbinieki paņēma ļoti daudz darbu un normāli izskaidrot jums ko nepieciešams darīt viņiem nav iespējas, jo paņēma tik daudz darbu un klientu, ka tikt galā ar tiem laicīgī viņiem nav iespējas, kas katru dienu draud kvalitātei. Un minēta pakalpojumu kvalitāte dažreiz krīt līdz zemākajam līmenim. Šī gadījuma jūs atkal busiet vainīgs, par to ka nevārāt paši organizēt savu darbadienu. Stradāt varu ieteikt tikai vēcam profesionalam kurš vizu zin tik labi, ka kļūdīties jau teoritiski nevares.
Pārējiem kuri grīb dabūt pieredzi - nekad! Ieteikt kļut parr uzņēmuma klientu ari nevāru - jūsu grāmatvedība varbūt būs kartībā, bet katru dienu ir risks ka par jūms aizmirses vai nepaspēja apstrādāt. Kas dažreiz ari notika.

K

Комментарии (1)

Good Intentions 27.08.2021

"jā jūs kaut ko aizmirsiet-jūs būsiet visvainigie" - diezgan loģiski. Vienkārši nevajag aizmirst un viss būs bumbās. Manuprāt nav slikti atzīmēt sliktās īpašības, jo tā cilvēks var pilnveidoties. Pēc rakstītā var spriest, ka jums tik tiešām trūkst pieredzes un līdz ar to šāda nepatīkama pieredze.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы