www.sudzibas.lv Dental Art Slikts serviss, neiesaku

Dental Art - Slikts serviss, neiesaku

Vēlējos apmeklēt šo klīniku, pirms tam izlasīju atsauksmes gan facebook, gan sudzibas.lv, tā kā bija ļoti daudz sliktu un negatīvu atsauksmju, komentāros pie uzņēmuma ierakstiem facebook pajautāju, vai uzlabojis klientu servisu un pakalpojumu sniegšanu, kādā veidā, bet mans komentārs tika dzēsts un pati tiku bloķēta, netieku pie lapas facebook. Laikam gan uzņēmuma pārstāvji nezina, ka ir citi veidi, kā apskatīt lapu un veikt ierakstus tajā:) katrā ziņā izskatās, ka drausmīgs pakalpojumu sniedzējs un riskanti.

28.05.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (1)

T Tautins 29.05.2024

Es biju pagāšnedēļ uz konsultāciju pirmo reizi, iepriekš nekad nebiju bijis. Viss mani apmierināja, izstāstīja, apskatījās gan ārsts, gan asistente bija ļoti jauki. Pakonsultēja kā, ko labāk darīt. Ieteica uztaisīt rentgenu.
Pie apmaksas reģistratūra arī viss ļoti patīkami, paņēma manu veselības apdrošināšanu. Pēc tam atsūtīja uz e-pastu rentgena bildi.
Man nav, ko sliktu pateikt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы