www.sudzibas.lv Dental Art Nekvalitatīvs ārstu darbs

Dental Art - Nekvalitatīvs ārstu darbs

Ar jutīgu zobu vērsos klīnikā DentalArt, Rīgā. Dr. S. Greditors veica zobu apskati, atrada jutīgo zobu, "salaboja''. Pēc 3 dienām zobs sastrutoja; tajā pašā klīnikā cita ārste vārdā Natālija, laboja vēlreiz, veica RTG, tīrīja sastrutojumu, ievietoja kanālā zāles. Pēc 10 dienām labotais zobs nolūza.
Pirmās vizītes cena 195 Eur; otrās- 227 eur. Maksa kosmiska, kvalitāte- nulle.

Ingrīda Kalviņa
25991825

12.06.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

B Bez vārda vārds 12.06.2022

kur jums tik liela alga, ka varat atmaksāt tādas summas?

E ELLIO 12.06.2022

Nu bet nemaksājiet! Kas Jums liek? Jums ir visas tiesības staigāt ar cauriem un sāpošiem zobiem.

B Bez vārda vārds 12.06.2022

sāc rūpēties laicīgi par zobiem, mazāk izkritušu zobu būs :D :D :D

E ELLIO 12.06.2022

Ja Jūs būtu divreiz gadā gājusi pie zobārsta uz profilaktisko apskati, zobs nebūtu nolaists līdz jūtīgumam,kas acīmredzami jau bij pārvērties dziļā kariesā ar izrietošajām sekām.

L LILI1985 18.07.2022

Dr. Greditors ir labākais un mans mīļākais zobārsts pie kā esmu jebkad bijusi! Daudzi bija arī pēc maniem ieteikumiem pie viņa,un arī ir ļoti apmierināti! Jums visticamāk vienkārši nepaviecās (pat medicīnā tā gadās :)),vai nu zobs jau pirms tam bija kritiskā stāvoklī,un ārsts MĒĢINĀJA viņu saglabāt… bet,kā jau daudzi šeit raksta,zoba jūtīgums jau signalizē,ka kautkas nav labi..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы