www.sudzibas.lv Denta Paviršs darbs

Denta - Paviršs darbs

Zobārstniecības Klīnikā Denta - zobārste inga putne ļoti pavirši veic savu darbu. Ļoti ātri un nekvalitatīvi. Kad atnācu lai labo jo traucē plombe, pajautāja... Un tāpēc jūs atnācāt?
Protams neko labāku nesalaboja, tāpēc uzskatu ka 100€ ir izmesti vējā, un jādodas pie cita zobārsta labot Ingas paviršību! Tikai ķiķinās ar savu māsiņu... Un pacienti ir otrajā plānā! ?

30.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (8)

E ELLIO 31.10.2019

Galvenais,ka ātri strādā, tad uzreiz nekvalitatīvi. Hronometru turēji zobu labošanas laikā vai?

D Dusmīgā pele 02.11.2019

Var strādāt ātri un kvalitatīvi, bet var strādāt ātri un pavirši!

E ELLIO 02.11.2019

Un Tu būsi tā,kas nosaka kvalitāti? Esi no veselības inspekcijas?Kvalitātes eksperte?

D Dusmīgā pele 03.11.2019

Un jautājums, kas Tu esi???

J Jolanta 01.11.2019

Pilnígi piekrítu.Lídzíga situàcija,samaksàju 170 eur,bet zobs sàp tàpat.

D Dusmīgā pele 03.11.2019

Bet jautājums, kas Tu esi ?

K Krakjis 04.11.2019

Pie Putnes turpat Dentā biju piecus gadus atpakaļ tāpēc par kvalitāti šobrīd nevarēšu spriest taču tad biju pilnībā apmierināts. Un par to ķiķināšanos ar māsiņu, tas bija viens no iemesliem kāpēc turpināju iet pie viņas. Kā cilvēkam kam zobārsta apmeklējums ir īpaši neomulīgs, tas palīdzēja novērst uzmanību un domas no tā visa procesa.

I Inguna Vanzovica 14.09.2022

Pilnīgas muļķības! Inga Putne ir labākā zobārste, kādu es zinu un esmu bijusi pie daudziem ārstiem, jo ir slikti zobi. Strādā ātri, precīzi un profesionāli, bet liekas laika stiepšanas un filosofēšanas. Ko tad Jūs uzreiz neiteicāt, ja Jums traucē. Katrreiz pēc plombes ielikšanas ārste vairrākkārtīgi liek tādu kā krāsainu papīrīti un liek sakost, lai visu lieko, kas traucē, noņemtu nost.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы