www.sudzibas.lv Denta Drausmīga attieksme

Klīnika Denta, zobārsts Romāns Ošenieks - Drausmīga attieksme

Ja nevēlaties, lai jūsu bērna pirmā vizīte pārvēršas par murgu un bailēm turpmāk apmeklēt zobārstu, tad no savas puses neiesaku nevienam "bērnu" zobārstu dr. Romānu Ošenieku.
Attieksme pret 4-gadīgu bērnu bija briesmīga, rupja, cietsirdīga (ar spēku turējot laboja bez apstājas, neskatoties uz bērna Raudāšanu un bailēm par notiekošo) . Vecākiem pat nepastāstīja kas un kāpēc jādara / jālabo. Viss, kas sarakstīts mājas lapā par bērnu zobārstniecību šajā iestādē tālu no tā, ko esam piedzīvojuši mēs.

I

Комментарии (7)

T taisnibascinitajs3 20.05.2022

Vispār jau pirmajai vizītei pie zobārsta būtu jābūt jau 2 gadu vecumā, tad 4 gados nebūtu nekas jālabo.

I Inna_ 20.05.2022

Pirmā reize, kad bija jālabo, jo pirms tam viss bija kārtībā. Tāpēc sākumā bērns droši iekārtojās krēslā, lai atrādītu zobiņus!

O OLGAAA 11.06.2022

Nav brīnums kā dēļ tādiem stulbiem vecākiem ārsti negrib pieņemt bērnus...

O OLGAAA 18.06.2022

Nav brīnums,ka ārsti nevēlās pieņemt bērnus...dēļ šādiem neadekvatiem vecākiem...inna,jūs pati esat rupja,briesmīga un cietsirdīga!

I Inna_ 18.06.2022

Nopietni?! Rupja, briesmīga un cietsirdīga?! To raksta cilvēks, kuru nekad neesmu redzējusi! Gan jau bērnu nav, jo ADEKVĀTS vecāks nekad nespēs pieņemt šādu ārsta attieksmi!

S Shufru 29.06.2023

Jūs ar saviem bērniem visus nervus ārstam izbojāsiet!

E Egle2023 07.07.2023

SIA Denta, dr. Romāns Ošenieks un viņa māsiņa! super, savai 3 gadniecei bija pirmais apmeklējums, diemžēl ar labošanu, bet šie abi mediķi bija tik superīgi! attieksme, ātrums un vēl galā princešu diploms! super. Noteikti turpināsim doties tikai pie šī daktera! Kas nav mazāk svarīgi, dakteris uzreiz pieteica, ka ja nu kautkas nopietns - paņems bez rindas, lai tikai zvanot, palika patīkama drošības sajūta. Paldies!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы