Deniss Lukjančiks Neirologs - Slikts serviss

Это не врач, а хамоватое быдло, которое из пациентов вымогает деньги, готов выписать любой рецепт за отдельную плату. А если вы откажетесь дать на лапу, то будет верещать как баба, что за услуги надо платить. Всегда выписывает самые дорогие препараты, даже не установив диагноз толком.

V

Комментарии (6)

I izbijusi kliente 20.01.2023

Pilnīgi piekrītu.
Neiesaku šo neirologu.

A Atilo 01.02.2023

Denis Lukjančiks - briesmīgs ārsts! Pilnīgi bezjēdzīgi iztērēta nauda, zināšanu nekādu, attieksme rupja, nepieklājīga, pazemojoša! Pat nenoklausījās kādēļ esmu atnākusi. Izgāju no kabineta ar asarām acīs un lielu aizvainojumu - vizīte ilga 10 - 15 min.

I izbijusi kliente 02.02.2023

Viņš Jums gadījumā nepateica diagnozi veģetatīvā distonija? Un aizsūtīja pastaigāties? Man šķiet ka viņš ir pavisam bezjēdzīgs ārsts. Pēc viņa aizgāju pie neirologa no Ukrainas un par to varu teikt tikai labu.

A Atilo 02.02.2023

Līdz diognozēm vispār neaizgāja, pat nenoklausījās kas īsti man sāp, izteica dažus aizvainojošus komentārus - apmēram ko es vispār te esmu atnākusi, lai eju vingrot. Uz to es protams atbildēju, ka labprāt vingrotu, bet man ļoti sāp… Lika pastaigāt no kabineta vienas sienas līdz otrai un pateica, ka men nekas nav! Lai yotobe meklēju vingrinājumus un viss vizīte bija beigusies. Uz manu sašutumu, viņš reaģēja paceļot balsi. Nu lai nu kas viņš ir, bet ārsts viņš pilnīgi noteikti NAV! Nekādus medikamentus, nekādus izmeklējumus viņš man nepiedāvāja. Ko var izrisināt 10 minūtēs?
Varbūt varat padalīties ar kontaktiem, Jūsu atrastajam neiralogam?

I izbijusi kliente 02.02.2023

https://www.piearsta.lv/arstu-katalogs/olga-chernichenko-2433/rigas-1-slimnica-sia-poliklinika-bruninieku-1133/
Vienīgi jārēķinās ar to ka saziņa ir krievu valodā.

A Atilo 02.02.2023

Paldies!:)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы