www.sudzibas.lv Daudzmebeles.lv /Maskavas Iela 322B Slikts serviss, neatbilstošs produkts.

Daudzmebeles.lv /Maskavas Iela 322B - Slikts serviss, neatbilstošs produkts.

Pasūtīju dīvānu ar piegādes laiku 6 nedēļas. 4 dienas pirms piegādes zvana un saka, ka materiāls, kuru veikalā ar pārdevēju izvēlējāmies, nav pieejams, un jāizvēlas cits materiāls.

Aizbraucu uz veikalu, bet atbilstošu materiālu neatradu (2 stundas personīgā laika) .
Vairākkārt atgādinot par sevi, sazvanoties un sarakstoties ar direktoru, izdevās izvēlēties līdzīgu materiālu, bet atšķirīgu no pasūtītā. Piegāde tika nokavēta par 2 dienām. Dēļ iztērētā laika, nokavētās piegādes un neatbilstošā materiāla palūdzu bezmaksas piegādi (18 eur) ; jā, veikals pats man to neiedomājās piedāvāt, kā atvainošanos. Direktors atbildēja, ka "bez maksas mēs nevedam"; "nesaprotu, kādēļ visi grib kaut ko saņemt bez maksas"; "mēs varam iedot tikai atlaidi piegādei".

Atteicos no "atlaides piegādei" un principiāli atbraucu savākt dīvānu patstāvīgi. Izrādījās, ka dīvāna sānu malām ir neatbilstošs platums (20 cm, nevis 15 cm) . Veikala pārdevēja vismaz bija spējīga atrisināt jautājumu, un tajā pašā vakarā man piegādāja 15 cm platas sānu malas (atsevišķi no dīvāna, kuru aizvedu pats) .

Šis bija ceturtais un pēdējais dīvāns, kuru pērku šajā veikalā, jo nesaprotu, kādēļ dēļ iztērētā laika, neatbilstoša produkta un kavētās piegādes, veikals atteicās segt no saviem līdzekļiem 18 eur (noteikti, ka pašizmaksa piegādei ir zemāka) pastāvīgam pircējam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы