Datu Valsts Inspekcija - Slikta attieksme

Kādu laiku strādāju datu valsts inspekcija uzraudzības nodaļā. Tās vadītāja marina regulāri pie maniem un citu kolēģu uzdevumiem lietvedības sistēmā ēdus raksta cilvēka cieņu aizskarošus un neētiskus komentārus. Visa iestādes vadība to zina un redz vīzējot dokumentus, bet neko nedara. Cilvēki tāpēc šajā iestādē ļoti mainās un ir visu laiku vakances. Algas arī nekādas lielās nav, personāla specialiste Kristīne visiem darbiniekiem liek minimālas līknes nevis tā kā sludinājumos ir norādīts, lai gan iestādes gada bužets ir pāri miljonam eiro, neviens nezina, kur šī lielā nauda paliek, viss ir noslepenots. Datortehniku drošības specialists piedāvā lietotu, lai vadībai var iedot jaunu. Kursi darbiniekiem nekādi netiek piedāvāti kā citās iestādēs. Iestādes direktore macūka visus e-pastus un dokumentus raksta ar gramatikas kļūdām. Pirmā iestādes vadītāja pat benzīnu zaga ar degvielas karti, to var pajautāt tm audita nodaļā. Ne bordāns, ne Rasnačs ne reizi nav atnācis paskatīties kā darbinieki šajā iestādē strādā un jūtās, un cik naudas prēmijas vadība saņem. Atbildes privātpersonām arī liek gatavot pilnīgi nejēdzīgas, ja neticiet, tad uzrakstiet jebko šai iestādei, normālu atbildi par savām problēmām diez vai saņemsiet. Esmu sākusi rakstīt grāmatu par lv publiskajam iestādēm un to kompetenci, ja kādai izdevniecībai ir interese, droši informējiet mani.

E

Комментарии (4)

MURAKAMI 20.09.2021

Uzvārds Macūka jau visu nosaka... ^_^ Un tagad padomājiet par to, ko kurās tautas nāk šīs uzvārds? :D

Good Intentions 21.09.2021

Parādiet lūdzu kaut vienu sludinājumu, kas atbilst patiesībai un nav jāpārvācas dzīvot uz darbu.

MacBeton 26.09.2021

Varbūt sameklē īstu darbu?

G Gulbenietis 26.09.2021

Tu domā fiziskos darbos nepmāna? Lietvedis vēl nav tā neīstā profesija. Top un tv šopisti arī domā, ka baigo darbu dara cilvēkus mānot. Visi ir pirmie cilvēki ciemā, kamēr nesaprot, ka ir aizstājami uz knipja sitiena..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы