www.sudzibas.lv Dārza ABC SIA Slikts serviss, pasūtījuma neizpilde, neiespējama komunikācija

Dārza ABC SIA - Slikts serviss, pasūtījuma neizpilde, neiespējama komunikācija

Pasūtījums veikts 21.04.2024. Uz 28.05.2024. pasūtījuma statuss ir rezervācijā. Sazvanīt veikalu uz norādīto tālruni 25599801 nav iespējams, uz e-pastu atbildes netiek sniegtas. Vēlos atteikties no šī pasūtījuma un saņemt atpakaļ naudu. Nosūtīju arī ierakstītu vēstuli uz uzņēmuma juridisko adresi, bet atbildes nav.

Комментарии (1)

I Ina L 28.05.2024

Dārza ABC SIA. ļoti slikta apkalpošana. Pagājušo gadu 20.07.2023.samaksāju par precēm, konkrēti par flokšu stādiņiem, lai uz 2024.gada pavasarī tie tiktu piegādāti. Šogad 24.05.2024.atnāca tikai daļa stādiņu. Ļoti dīvaini ir tas, ka pusgadu iepriekš jau prasa samaksu. Komunikācijas nekādas, uz vēstulēm, telefona zvaniem neatbild, vispār visu ignorē. Neiesaku ar šo firmu sadarboties. Esmu ļoti vīlusie, par to, ka mūsu vietējie tirgotāji tik negodīgi var uzvesties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы