Darbs vacija noliktavu sistemas - [email protected]

Darba sludinajumi ar e-pastu [slēpt]@gmail.com ir daudz nepareizu zinu.Cilveki no darba tiek atlaisti bez iemesla.Dzivosana veca maja ar tuksam telpam.Pat grutibas ar gulesanu.Latvietis Ivars pieprasa naudas no stradajosiem latviesiem un grib uzmesties pa prieksniecinu.Sievietem ar darbu vispar svaki,nesaprotams kamdel vajadzigas gimenes.Cilveki neuzkerieties uz kartejiem krapnieku Ivaru,vacietim dupi lideju.
SLUDINAJUS:Vakances Vācijā, darbs noliktavās:
Sakarā ar darba apjomu palielināšanos, viens no lielākajiem noliktavu plauktu sistēmu ražošanas uzņēmumiem, piedāvā darbu montētājiem un noliktavas strādniekiem. Priekšroka pāriem un cilvēkiem, kas saista savu darbību vācijā uz ilgāku laika posmu. Uņēmumā jau strādā latviešu ģimenes! Uzņēmums ir nopietns un sagaida no darbiniekiem adekvātu attieksmi.
Tel +4917671298877, [slēpt]@gmail.com , CV vēlams sūtīt latviešu un vācu valodās

A

Комментарии (12)

K kurtz 15.09.2012

Ieteiktu nevienam nebraukt uz Vāciju caur šo firmu Personalservice Lettland.Samaksāju par iekārtošanu DPD kurjera vakanci, rezultātā tiku noliktavā un protams arī alga par 400euro mazāka, nekā solija.

Sūdzība ir nepamatota, jo klients pats izteica vēlmi strādāt noliktavā pēc pārrunām ar darba devēju. Nekāda saskaņošana ar aģentūru nebija. Tikai tad, kad darbs noliktavā izrādījās grūtāks nekā varēja iedomāties, klients sāka celt pretenzijas. Patiesība izrādījās vienkārša - klients atrada citu darbu un par katru cenu vēlējās atgūt iemaskāto naudu par pakalpojumu. Neskatoties uz to, ka tika piedāvāts kurjera darbs 1 h brauciena attālumā Augsburgā tieši uz šādiem pat nosacījumiem kā Nirnbergā.

iepriekšējais komentārs veltīts Kurtz. Ar Vācijas noliktavu sistēmām nav nekāda sakara.

I ieva1990 06.03.2014

ko tu zaiga dirs? tu apcakare cilvekus pat acis nepamirkskinot. cik esi jau apjaajusi naivos?
mans sikais bralis tika uzmests. aizbrauca, iemaksajot tev realu kuski, bet tu vinu atstaji uz ielas un bez jumta virs galvas.

D devjatnikovs 11.12.2014

Iekaartojos ar siis firmas starpnieciibu Triiree pie picu pakosanas. Salasiijos sausmu staastus, bet riskeeju. Un nenozeeloju. Seit esam vismaz 20 latviesi, kas par darbu nesuudzamies un iekaartojaamies caur Personalservice Lettland. Firmai neko nemaksaajaam, no algas tika atvilkti 200 eur, manupraat adekvaati.
Ja kaadam nepieciesams darbs pa tieso, iedosu kontaktus. Nav zeel!

O Olga P 12.12.2016

Uzraksti savu kontaktinformāciju

J Janis Krievs 28.11.2017

Uzraksti savu kontaktinformāciju

A anita.logina 11.12.2014

Normaala firma, stipri apsaubu taas rupjaas suudziibas autoru. Pats straadaaju jau ceturto meenesi DPD Minhenee. Un braucu pilniibaa uz paraada. Sarunaaju, ka no pirmaas algas maksaasu 100 eur un no otraas algas arii 100 eur. Par attieksmi nevaru suudzeeties. Visu var sarunaat un tas ir tikai atkariigs pa pasa cilveeka.

X xxx999 18.02.2015

Uzmanibu!!! nebrauciet strādāt pie šādiem darba devējiem vācijā (Augsburgā, Minhenē):Lariks (krievu žīds no Lv), istajaa vardaa: ERLIHS LARIONS un Aleks (moldaavs ), istajaa vardaa: ALBERTS NISENZONS.

nebrauciet nekaadaa gadijumaa caur Lettland. vini suta tiesi pie Aleka un Larika, kuri nemaksaa vispaar algas, jau 3 menesus pec kartas ja ne veel vairaak, ja maksaa, tad uz pusi maazaak kaa soliits, par dzivesvietu, staasta, ka viss buus, tikai ej un nostraada veel par velti vienu dienu, kad jaadod vieta kur parlaist nakti, neliekas ne zinis, necel ne viens, ne otrs klausuli. tikai kad piedraud ka neies vairs uz darbu, ievieto bomzharaa reaalaa, pa 10 cilveekiem vienaa istabinjaa(13 m2), nav ne wc, ne dusas, ne virtuves. mashinas nelabo, tas regulaari pliist, un stradniekiem jaabrauc ar sapuvushiem vaagiem, kuri puscelja nopliist pilniibaa, lidz arto pakas klientiem nav iespeejams aizvest laikaa, un klienti breec uz kurjeru, bet lariks un aliks novelk no algas. tapat loti daudz reizu bijushas avarijas, izraisiitas del vinu sapuvusajaam neremonteejamajaam masiinaam. nekaadus slimniccas izdevumus, kaa vinji stasta sakumaa, ka ir socialas garantijas, nemaksaa, tas uz pasha kurjera pleciem, nekadus nodoklus vini abi nemaksaa, lidz arto nodoklus atguut no viniem arii nav iespeejams. un veel, darba laiks tur ir vismaz no pus4 riitaa liidz 22:00, ja ne veel ilgaak, jo viniem nav kas straadaa (jo nemaksaa algas cilveekiem, un neviens tur vairaak par 1 menesi neturaas), un vini uzgruuzh vest 4-5 tuures vienam soferim. SILTI IESAKU, NESADARBOJATIES AR LETTLAND ZAIGU, JO VINA KURJERIEM DARBU PIEDAAVAA TIESI PIE SIEM ABIEM KRETINIEM: ALEKS UN LARIKS augsburgaa, minhenee.

P Personalservice 18.02.2015

Cienījamie konkurenti!

Vēršam Jūsu uzmanību, ka SIA " Personalservice Lettland" nekad nav sadarbojusies ar firmu "Erlihs & Nisenzon" GmbH, kas apkalpo DPD bāzi Minhenes pusē. Mums ir pavisam citi sadarbības partneri.

Par nomelnošanu un kam tas ir izdevīgi?

Ņemot vērā faktu, ka periodiski kādam rodas aizdomas vai pretenzijas pret sia " Personalservice Lettland" komercdarbību, aicinu personīgi diskutēt, rakstot iesniegumu, nevis anonīmi rakstīt rupjības un nomelnot interneta vidē. Tāpat, ja tik tiešām ir vēlme pārliecināties par firmas godaprātu, sazinieties ar Valsts Nodarbinātības Aģentūru, kas ir izsniegusi licenci nr. 3/2012. un noskaidrojiet par tās likumīgo darbību, zvanot uz jebkuru no šiem telefona nr.:

http://nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=28

SIA "Personalservice Lettland" firmai ir tikai viena sūdzība visas darbības laikā kopš 2012. gada marta līdz pat šim brīdim, kas tika atrisināta klientam par labu, tika atrasts kompromiss un iemaksāta nauda tika atgriezta. To visu var pārbaudīt, uzzvanot uz kādu no iepriekš minētajiem telefona nr.
Neķerieties uz provokācijām, ir liels burbulis par un ap aģentūru darbību, bet ne visi strādā negodīgi! Nekad nav tikušas iekasētas summas 300 - 800 EUR apmērā, tas vienkārši nav reāli. Ja kāds tiktu apkrāpts par šādu naudas summu, loģiski domājošs cilvēks sazinātos ar pakalpojuma sniedzēju, grieztos likumsargājošās iestādēs. Licence tiktu anulēta. Nevis anonīmi zākātos rupjiem vārdiem un izlīdzētos ar ierakstu portālā.

Ar cieņu,

Personalservice Lettland

E epifaanijs 18.02.2015

ir reaali cilveeki, kas ir braukusi tiesi caur lettland, un kaa ieprieksh, taa ari tagad, straadaa pie "Erlihs & Nisenzon" GmbH, taa kaa Zaiga nevajag blefot.
es varu dabuut rokaa so personu telefonus, un viniem arii varees uzzvaniit un visu paarbaudiit.
kaada veel nomelnosanas kampanja. slima tu esi vai. nekas no zilas gaisa, ari sudziibas nerodas. attiecigi, kurs ir ticis uzmests, tas arii te ieraksta savu saapi.
kam deriga ir tava licenze? ja nu vieniigi, atbilstosi lv likumdosanai tas ir.
bet reaali, ar tadu licenzi var d. noslauciit, jo ar visam licenzeem, firmas apchakree cilveekus, tie aizbrauc, bet darba un dzivesvietas rezultaataa nav.
taa kaa padomaajiet logiski, visi tie, kas ir straadat gribosie braukt!
domaajiet logiski, un seciigi, nevis uzkerieties tikai uz letam reklamam, un saukliem "licenzeta firma, stradaajam godiigi".
kapeec tad tev Zaiga ir tik daudz sudziibu te seit? ja jau tik godigi straadaa un nevienu nemet?
un kapec tu iedomaajies, ka tiesi konkurentiem dariit tagad nav ko, kaa te katru dienu, list un rakstit par tevi suudziibu? viss ir vnk, par tevi raksta cilveeki, kurus tu esi apmaanijusi, un agri vai veelu, tava licenze, tev vairs nepaliidzees, tadel, ka cilveki, brauks nevis pec licenzes esamiibas, un banalajiem, nodraztajiem saukliem, bet peec reaalajaam atsauksmeem, kas buus intrenetaa, un tikai seit, jo internets kaa zinaams, ir viens no briva cilveka instrumentiem, briivaa sabiedriibaa. un kadel tu iedomajies, ka man, ja esmu neapmierinaats, obligati ir jaskrien uz "attieciigaajam instanceem"un jaatklaaj sava personiiba? nee, taa nav jaadara, tikai tpc ka tu taa gribi, vai kaads cits. es pats izveelos "instances", un tas ir internetu, un tapec arii izveelos izteikt savu viedokli tiesi netaa.

E epifaanijs 18.02.2015

tikai nevajag muldeet, 500-800 un vairaak euro, tu esi neemusi iepriekseejos gadus. protams, ka tagad tu to nespeej izdariit, jo tad tavs kantoris nogrimtu, tagad tu liec 200-300 euro, bet arii siis summas ir neadekvaatas, jo nepiedaava to, ko soli.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы