LV RU

Darbs Šķiltavas - Neļauj plostot

Labdien, lai gan man ir sūd*** diena. Redziet, jau ilgstoši griežu sev vēnas, jo man ļoti sāp, jo nevaru dzert. Visu laiku aicina uz darbu un esmu par labu audzināts, lai atteiktos, lai gan man pamatvajadzību nosegšanas pietiek ar divreiz mazāku algu. Tā man sanāk ciest un naktī griezt vēnas, lai no rīta Šķiltavju noliktavā nebūtu ar paģirām. Laikam jāiet kārties.

Комментарии (2)

C Ciganka paganka 06.10.2020

27125318-eskorta pakalpojumi. Es esmu burvīga vecene . Aicinu vīrieti ciemos. 1 stunda 100 €, 30 minūtes 60 €, 15 minūtes 40 €. Mēs lieliski pavadīsim laiku kopā. Rakstiet vai zvaniet Watsapp 27125318

Vagons Komā 06.10.2020

Uzmanies, ka covidu tev nepielaižu. It kā vecenēm nāvējošs. Ja nebaidies, tad 1 stundu no vietas dzersim šņabja šotus, 1 piecās minūtēs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы