LV RU
www.sudzibas.lv Dann. Lashes / Dārta Anna Briesmīga skropstu pieaudzēšana

Dann. Lashes / Dārta Anna - Briesmīga skropstu pieaudzēšana

Pie vienas skropstas pielīmētas vairākas skropstas, kas ir saķepušas kopā, tādejādi ļoti traucēja un bija nepatīkama sajūta pie plakstiņa. Nobraucot vienreiz ar roku pa aci, izkrita visas skropstas. Neiesaku šo meistari, cilvēku krāpšana. Būtu lieki piebilst, ka acis tagad ļoti sāp un ir nepatīkama sajūta.

E

Комментарии (4)

S stonedparanoia 23.01.2020

Sievietes mēdz vainot skropstu meistares, bet pašas ekonomē uz lētu un neprofesionālu pakalpojumu, tāpēc tāds rezultāts. Šaubos, ka sertificēta skropstu meistarīte pieļautu ko šādu. Šis noteikti kaut kāds pagraba saucamais “kabinets”, pakalpojums 10€, lēti un nedezinficēti materiāli un tik drillē iekšā. Vēlāk acis kā uzpūstas kukurūzas.

E Evucis02 27.01.2020

Pakalpojumi nemaksāja 10€, bet gan 30€. Tas nenotika nekādā pagrabā, bet salonā. Un nevajag būt nejaukai!

S Solvita 08.02.2020

Esmu pie šīs meistares bijusi pāris reizes, un viss ir visslabākajā kārtībā - skropstiņas turas mēnesi un viss kvalitatīvi.
Pirms sāk - ir jāizvērtē vai jūsu skropstas panesīs izvēlēto apjomu! 48h pēc pieaudzēšanas nedrīkst slapināt/solāriju. Protams, ka vienmēr ir vieglāk vainot citus, nekā sevi ?

E Evucis02 13.02.2020

Šī mana sūdzība ir pārdomāta, ja tiešām šī meistare būtu uzlikusi man labi skropstas , tad šī sūdzība nebūtu.Esmu gājusi pie citām meistarēm, un skropstas labi turējās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы