LV RU

РешеноCunami.lv - Krāpšana

Labdien! Uz doto brīdi esmu mājās, audzinu bērnus! Nolēmu nedaudz piepelnīties un caur www.facebook.com atradu sludinājumu kurš atbilda maniem kritērijiem. Tā bija programmēšanas lekciju tulkošana, uz ko arī pieteicos. Saņēmu tulkojamo tekstu, pirms tam aprunājot un saskaņojot ar "darba devēju" tulkošanas maksu. Kad tulkojums tika pabeigts un nosūtīts "darba devējam" iestājās neveikla pauze un stulbi jautājumi, pēc kuriem es sapratu, ka esmu apmānīta un samaksu par veikto darbu man neredzēt... Īsāk sakot, nemaksā par padarīto darbu, konkrēti par tekstu tulkošanu (no krievu uz latviešu valodu) .
Arturs rasnacis www.cunami.lv (28452330) uz e-pasta vēstulēm atbild izvairīgi!
P. S neiesaistaties ar ar šo cilvēku darīšanās, arī jūs var apmānīt!

Дополнено [email protected] 16.08.2019

Cenšos iziet uz kontaktu un mierīgā ceļā, savā starpā risināt šo problēmu, bet no otras puses pretimnākšanu neredzu.

Жалоба успешно разрешена [email protected] 22.08.2019

Sūdzība ir atrisināta, sazinājās ar mani augstāk minētā persona, ar kuru personīgā sarunā viss tika noskaidrots un atrisināts, kā arī pret Cunami.lv nekādu sūdzību nav!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы