LV RU
www.sudzibas.lv CSDD (Rīga) Izgāšana eksāmenā - Reāls emocionāls terors

CSDD (Rīga) - Izgāšana eksāmenā - Reāls emocionāls terors

Tā jau Csdd Eksānu kritēriji, lai noliktu ir sacelti debesīs. Pirmo reizi muļķības pēc izkritu tur pat figūru laukumā, šodien pārliecināti devos kārtot atkārtoti... Bet jau pirmajās minūtēs pirms devos pie mašīnas tiku izsmieta no matu galiņiem līdz papēžiem ar tekstiem - oj nu tu jau te nesen biji, bet iedod to savu pirkstiņu. Vēlāk ejot uz mašīnu - ja jau nenoliki, tad arī šodien nenoliksi. Nu pamēģināsim otru figūru, bet cerības nelieku. Veicot figūru tika smīnēts par katru manu mazāko kustību, kas gala rezultātā protams neļāva koncentrēties un visu izgāza. Vēlāk tika paziņots, ka eksāmens protams izgāzies atkal figūru laukumā un "laipni" parādīts virziens, kurā varu pamest laukumu, jo tā esot ērtāk.

Комментарии (14)

Cr critical thinker 24.10.2019

tev reālajā satiksmē ne tādi vieni 'apvainojumi' un situācijas būs. tā ka -- turpini trenēties

Saivii 24.10.2019

Vaardus/ Uzvardus luudzu publiskojam, lai zinaam savus varonjus..

hola_amigo 24.10.2019

Tizli gan vareja palidzet ar padomu

La Lailailai 24.10.2019

Sliktam dejotājam arī savi pauti traucē.

ža Žanna Stoļarova 24.10.2019

Pamēģini citā pilsēta un csdd.

Ci CilvēksParastais1 24.10.2019

Ja tiešām braukšana uzdzen tik lielu stresu, varbūt tomēr tās tiesības nevajag?

Me Mego izmeklētājs 24.10.2019

Apstrīdam ,pamatojam,visi eksāmeni ir ierakstīti un ja konstatēs ka jums traucēja sekas instruktoram būs sāpigi.tākā ja jutaties parliecināta sāciet ar sūdzibu csdd nevis šeit

Ve Veroniqqque 24.10.2019

Ja Jums traucē instruktora komentāri utt., kā tad Jūs brauksiet pa pilsētu, kur apkārt ir desmitiem auto un stresa situācijas?

Andra Draugs 24.10.2019

Interesanti, ka varēja redzēt, inspektora seju pie katras kustības?
Kad es liku eksāmenu uz inspektoru neskatijos vispār. Kur nu vēl laukumā esot. Spoguļos un stabiņus bija jāskatās,varbūt tad figūras nokārtotu.
Nu nevajag vainot citus savās neveiksmēs.
Drīzāk Jūs iegāza stress.

Be Bezkomentāriem 26.10.2019

Nav runa par seju, bet par dzirdēt, to kā par tevi smīn jau nu gan var

Andra Draugs 26.10.2019

Es tev novēlu nokārtot nākamā reizē. iedomājies ka inspektors ir navigators, saka kur braukt un vienkarši brauc tā, itka būtu viena. Un vel, pamēģini košļāt košļeni eksāmena laikā. Tas stresu mazina.

Jake Robert 25.10.2019

Tik vienkāršās figūrās divas reizes izgāsties ir EPIC FAIL.. Pamācies pirms uz eksāmenu ej, jābūt pārliecinātam šoferim.

Ventilators 25.10.2019

Grūti teikt.. es figūras noliku citā pilsētā (kurā nekad neesmu bijis), bet braukšanā izkritu. Rīgā savukārt vajadzēja tikai braukšanu nokārtot.

Bet figurām taču dod iespēju vienu iespēju nokārtot kā izmēģinājumu un ja to izdari, tad viss čotka? Vai ne tā? Abus mēģinājumus nenoliki?

Be Bezkomentāriem 26.10.2019

Iebraucu 1.maja mēģinājumā, bet pateica, ka neder...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы