www.sudzibas.lv CoverMe Skilta prece

CoverMe - Skilta prece

Nopirku telefona aizsargstiklu, kurš izmaksāja 20€, bet jau pirmajā dienā tas ieplīsa, ne no kā, vienkārši vienā brīdī izvelkot telefonu no kabatas, sapratu, ka tas ir ieplīsis. Kabatā nebija nekas cits, tikai telefons. Sazinājos ar coverme biroju, aizbraucu parādīt, bet nekādu pretīmnākšanu nesaņēmu. Stikliņš visticamāk bija brāķis, gribēju lai to apmaina, jo ir samaksāta liela nauda, bet vienīgais ko piedāvāja bija atlaide jauna stilliņa iegādei, bet kāda jēga no tā
vēlreiz šajā veikalā neiepirkšos.

29.05.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

X

Комментарии (4)

really? 29.05.2019

No kiinas butu kadi 10 aizsargstikli sanaakusi! Un tie ir tiesi tie pasi,ko par x uzcenojumu sitie tirgo!

I IVIS I&I 29.05.2019

Ne Jūs vienīgais, kam problēmas ar šo CoverMe. Pats ievietoju rakstu sudzibas .lv "nekvalitatīva prece", kā ari šodien iesniedzu sūdzības iesniegumu PTAC par šo kantori. Vajag šitos kā...us likt pie vietas!

G Gii 19.01.2023

Es arī nopirku vāciņu un stikliņu, kas ar atlaidi maksāja 20 Eur un mājās ievēroju, ka aizsargstikliņa iepakojums ir atgriezts vaļā un aizlīmēts pa virsu ar parasto līmlenti, marķējuma uzlīme pārplēsta. Līmējot stikliņu, viens stūris nelipa klāt un izmērs bija lielāks, nekā telefona ekrāns. Acīmredzams brāķis un pakaļdarinājums. Iet sūdzēties un bojāt nervus nevēlos, vienkārši tur neiepirkšos nekad vairs. Brīdinu citus - kvalitāte ir aliexpress.

R RunčaĶepa 19.01.2023

Aļikā kvalitāte ir atkarīga no cenas. Tā arī visiem vietējiem.
Atrod tev piemērotu stiklu firmu, un vari pirkt no jebkura, kam ir - gan no Coveriem, gan no Evelatusiem, gan no Aļika.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы