CoverMe - Krāpša

Mana sūdzība ir tāda es nopirku neorģinālu vadu (forever mobile) pa 5.90€. Es atnāku mājās izņemu usb vadu no kastītes un pievienoju adapterim
iespraužu vadu telefona un gaidu kad telefons dos signālu ka ir pielikts lādētājs, bet es tādu atbildi nesagaidīju pagaidiju kādu laiku bez izmaiņām sapratu kas tas ir brāķis! Aizgāju un coverme veikalu pateikt ka man nestrādā usb vads viņi pateica ka bez čeka neatgriezīs atpakaļ naudu vai vietā nedos citu bet tādu pašu usb vadu?

28.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (7)

E Ezis616 28.02.2021

Nav čeka, nav pierādijuma, ka pirki tur :).

D Džumbo 28.02.2021

Loģiski. Par ko sūdzība?

E Efremova 24.03.2021

Tāda paša situācija, 3 lādētāju pirku tajā veikala un pēc pusstunda ekrāna rada, ka ierīce neatbild, ar čeku prasīju naudu atpakaļ, bet nekas. Ko vari pateikt, Ķīnā, neatbilstoša prece un īstas cūkas vadība.

D Dusmīga1 04.05.2021

Tapēc ir japerk orğinali vadi nejau meslu kas neadbilst tavai ierīcei. Vel pasakat man kad jūs to nezinajāt ja perkot neorğinalu vadu 50 uz 50 kad viņš vispar jums ladēs ja lādes tas var aizņemt 4 līdz 5 stundas labak nepaželojiet naudu un noperkat orğinalu vadu kas ir piemerots tießi jusu telefonam

K Kristina 14.09.2021

Es jums varu pateikt, ka arī ar čeku viņi neatgriež naudu.

T tikai_garāmejot 30.03.2022

Nav ko pirkt vadu pa 5€ 😂😂😂😂😂😂😂

G Gii 19.01.2023

Es arī nopirku vāciņu un stikliņu, kas ar atlaidi maksāja 20 Eur un mājās ievēroju, ka aizsargstikliņa iepakojums ir atgriezts vaļā un aizlīmēts pa virsu ar parasto līmlenti, marķējuma uzlīme pārplēsta. Līmējot stikliņu, viens stūris nelipa klāt un izmērs bija lielāks, nekā telefona ekrāns. Acīmredzams brāķis un pakaļdarinājums. Iet sūdzēties un bojāt nervus nevēlos, vienkārši tur neiepirkšos nekad vairs. Brīdinu citus - kvalitāte ir aliexpress.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы