www.sudzibas.lv Corporate sulutions, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv Ļoti slikta un nekorekta komunikācija ar klientu

Corporate sulutions, Corporate services UAB, pusdienlaiks.lv - Ļoti slikta un nekorekta komunikācija ar klientu

Par neskaidrībām rēķinā, respektīvi, manu pārmaksu, rakstīju epastus uz pusdienlaiks.lv. Viņi neatbildēja, un nākošajā rēķinā nebija korekcijas. Arī citās reizēs, kontaktējoties caur epastu, jo telefons vai nu aizņemts vai nu neceļ, nav atbildes. Tāpat arī ziņas no kompānijas, kas tiek sūtītas uz e-klasi, nav kā konkrētas sarunas ar reālu cilvēku, piemēram, ar uzrunu labdien, ar atvadīšanos ar cieņu, utml. Izskatās, ka datorģenerētas atbildes.

Комментарии (1)

B Bosspower 20.11.2023

Saprotu vinni ir zagta naudu. Ne atriezas naudu. Slikt servis vajag jaiet uz rigas dome sudzibas vai ka jaiet sudzibas pasvanibas dome.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы