LV RU
www.sudzibas.lv Conventus Tizlu aunu kantorītis

Conventus - Tizlu aunu kantorītis

Sveiki !
Vēlos pasūdzēties par vienu tizlu aunu kantorīti, kas saucas konsultatīvā sabiedrība ''Conventus''. SIA ‘’Konsultatīvā sabiedrība ‘’Conventus’’’’(Konsultatīvā sabiedrība “Conventus”, SIA, tālr. nr.: 67800590 e-pasts: [slēpt]@conventus.lv reģ. nr.: LV40003428538 Jauniela 19-2, Rīga, Latvija, LV-1050 Nulpes iela 27, Latvija, LV-1063)

1. sūta man vēstuli, kas satur papīru, ar nosaukumu - ''paziņojums par parāda esamību''.
kāds, pie velna, parāds ?! neesmu ne no viena aizņēmies naudu un nav man nekas jāatdod ! ibio rio, es neesmu samaksājis sodu parkam (un tas sods, saskaņā ar PTAC lēmumu nr. 21 p. k. man nav nemaz jāmaksā, un pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 6.panta astoto daļu, līgums uz kā pamata sods ir noteikts ir uzskatāms par spēkā neesošu, līdz ar to sods arī ir atceļams), bet neesmu aizņēmies neko !
2. nepārzina un/vai neievēro/ignorē Dokumentu juridiskā spēka likumu. Dokumentu juridiskā spēka likums - 5. pants (1). Papīra gabals, ko šie tizleņi man atsūtīja, neatbilst Dokumentu juridiskā spēka likumam - tas nav parakstīts pašrocīgi. Līdz ar to tam nav vērtības, pat ar to nav diez ko ērti noslaucīt. Paldies par pūlēm, bet diezgan bezvērtīgi. Šie klauni to papīru uzrakstījuši, ieskenējuši, pa faxu(droši vien) aizsūtījuši AS ''Fitek'', kas savukārt to papīru kā vienkāršu neierakstītu vēstuli nosūtījuši man.
3. Neievēro profesionālo rūpību - papīru, kas satur, citēju: ''konfidenciālu un/vai slepenu informāciju, un ir paredzēts tikai personai, kam tas adresēts'', sūta nevis kā ierakstītu vēstuli, bet kā parastu sūtījumu, piemēram, kā reklāmu, ko pastnieks vienkārši iemet pastkastītē. Tāds sūtījums var noklīst, var tikt nozaudēts, pārpratuma pēc var nonākt nepareizajā pastkastītē utt.
4. pieprasa soda naudas + ''parāda'' piedziņas izdevumu samaksu, (trijās vēstulēs bija uzstāts uz šo murgu apmaksu) laikā, kad ir spēkā stājies PTAC lēmums(sk. 1. punktu). Kādā, pie velna, sakarībā man tiem kropļiem[ lasi - konventusam] kaut kas jāmaksā ?!?! Vai viņi manā labā veic kādu pakalpojumu ? Viņi, konventus āksti, sniedz pakalpojumu sūdaparkam, un sūda- park lai viņiem maksā viņu smirdīgos jūdasa grašus (7 eur) !
4.1 – neņem vērā attiecīgās atbildīgās uzraugošās valsts iestādes lēmumu.
5. ''piestāda''[var teikt – inkriminē] vainu man, kaut gan, nedz sūdapark analfabēts, datu subjekts KD07, nefiksēja automobiļa vadītāju pārkāpuma brīdī, nedz arī pašam konventusam ir jelkāda informācija par to, kas bija automašīnas vadītājs (pēc park definīcijas - ''lietotājs''), pārkapuma brīdī.
6. - izriet no piektā punkta - konventus klauni ignorē/izliekas nezinam LR Satversmes 93. pantu: [..] Ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu. [..] Mana vaina nav (uzsveru - NAV) pierādīta tiesiski, saskaņā ar likumu !
7. paši nezina sava kantorīša adresi. 2 vietās tajā papīrā norādīta kaut kāda nulpes iela (kkur Rumbulas galā) un 1 vietā – jauniela - Vecrīgā.

Rezumējot visu iepriekšminēto – nekompetentu tizlu aunu – jefiņu kapeikupisēju bodīte ir tas konventus.
Paldies par uzmanību !

Комментарии (1)

Steroidman 24.01.2020

Man arī atnāca vēstule no conventus 37 € sakarā ar sūdparku. Pazvanīju conventus un pasūtīju visu viņu šaragu nafig. Un iesaku to darīt visiem tautiešiem savādāk nevar ar šakāļiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы